*  Ajans Spor Genel Değerlendirme Sitesi
0
Yorum
22
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
264
(Mesajlar)
264
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
19-11-2020, Saat: 15:57
Spor bilgileri uğrunda yayılan bütün bilgiler uğruna yaşadığınız kayıplarınıza yönelik de kayıp bonusu kampanyasını kazanmak bilgiini bulmaktasınız. Kampanyaya katılmak uğruna bonuslar Betluxor seksiyonun gidiniz. Bilgi severler para çekmek uğruna 24 saatlik bir sınıra tabi tutulurlar. 24 saat Betluxor giriş atlattıktan ileride şahıs tekrar çekmek istediği para miktarını çekebilir.
Para Yatırma Seçenekleri Nelerdir?
Spor Para Çekme Seçenekleri otopay tekniği ile en az 20 TL, Astropay tekniği ile 20 TL, paykasa ile 20 TL, banka havalesi ile de 100 TL olarak belirlenmiştir. Üyeler bu sınırlara uyum sağlayarak ücret çekiminde bulunurlar. Sınırlara uyulması lüzum etmektedir. Bunun dışında Spor bilgi sitesi ne para çekmek ne de yatırmak uğruna rastgele bir belge talep etmemektedir. Bu amaçla de fazlası bilgi sever doğrultusundan tercih edilen sitedir.
Spor Okey
Curacao lisansı ile hizmet veren bu bilgi sitesine bir vakit ileride okey kısmı da eklenecektir. Şimdilik bulunmayan Spor Okey vasıtası ile daha bol eğlenme olanağı yakalayabileceksiniz. Bilgi sitesinin rastgele bir seksiyonundan yararlanmak istiyorsanız derhal üye ol butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Sizin uğruna geliştirilmiş olan fazlası seçenekten üye olduktan ileride faydalanabilirsiniz. Hem de spor bilgileri ya da bilgi bilgileri ile kazancınızı arttırabilirsiniz.
Spor Genel Değerlendirme
Bilgi sitesinin kullanım kolaylığı vasıtası ile istediğiniz her alanda bilgi yapılabilir ve daha bol eğlenebilirsiniz. Bunun uğruna tek koşul üyelik zorunluluğunun bulunmasıdır. Üye olmak uğruna ana sayfada yer alan derhal üye ol butonuna tıklamanız ilerideyse çevrimiçi bilgi alternatiflerinden de yararlanmaya başlayabileceksiniz. Hem de aniden bol alternatifin yer aldığı bu bilgi sitesi uğrunda siz de eğlenebilirsiniz.
Canlı destek hizmetinin bulunması bu bilgi sitesi uğruna ayrı bir üstünlük sağlamaktadır.
Bir vakit ileride eklenecek olan Spor Okey vasıtası ile daha bol eğlenebilecek ve Türk üyeler arasında büyük rekabetlere yol açabileceksiniz. Mobil üstünden de okey kısmına giriş yapabilecek mobil süratinin farkını yaşayacaksınız.


Hızlı Menü: