*  Annelerin Buluşma Noktası Blogio Sitesine Davetlisiniz
0
Yorum
147
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
335
(Mesajlar)
335
(Konular)
07-01-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
12-07-2020, Saat: 12:54
Annelerin Buluşma Noktası Blogio Sitesine Davetlisiniz

Anneler bir araya getiren tartışma platformumuzla henüz tanışmadınız mı? Anne adayı olarak sitemizle henüz tanışmadıysanız, sitemizle tanışmak için Blogio.com bağlantı adresini tıklayabilirsiniz. Sitemizde annelikle ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Sitemizde tartışma konusu açabilir, açılan tartışma konularına yorum yazarak dâhil olabilirsiniz.

Hamilelik sürecini yeni atlattınız. Varisleriniz var. Bu varislerden nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsunuz? Bu durumda sitemize üye olarak hamilelik sonrası varislerden kurtulmak için ne yapmalıyım? Şeklinde bir konu açarak sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret eden binlerce ziyaretçi sorularınıza cevap verecektir. Böylece siz de insanların deneyimlerinden ve tecrübelerinden faydalanmış olacaksınız. Sitemiz üzerinde sadece hamilelik değil, çocuk yetiştirme, sanat, müzik, eğitim, sağlık, beslenme, diyet gibi alanlarda konu açabilirsiniz.

Sitemizden faydalanmak için mutlaka sitemize üye olmanız gerekir. Üye olmak için cebinizde paranızın olmasına gerek yoktur. Sitemize basit kişisel bilgilerinizi girerek üye olabilirsiniz. Üye olduktan sonra sitemizde yeni tartışma konusu açabilirsiniz. Daha önce açılmış olan tartışma konularına da yorum yapabilirsiniz.

Sitemizi yöneticilerimiz düzenli olarak denetlemektedir. Bu yüzden yapacağınız yorumlara ve açacağınız konulara dikkat etmelisiniz. Yasal ve etik olmayan bir örgütü sitemizde övemezsiniz. Sitemiz üzerinde herhangi bir ürünü, markayı ve firmayı hedef alarak karalayamazsınız. Yapacağınız yorumların sorumluluğu size aittir.

Sitemizi kullanarak siz de doğru bilgiye tartışma yöntemi ile kolayca ulaşabilirsiniz. Sitemize üye olmak için kişisel bilgilerinizi doğru biçimde girmeniz ve en önemlisi 18 yaşından büyük olmanız gerekir. Sitemize üye olduktan sonra sitemizin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz.  Yorum yapabilir, kendi konunuzu açabilirsiniz. Üye olmadan sadece açılmış konuları okuyabilir, onun dışında bir işlem yapamazsınız.  Hemen siz de ücretsiz üyeliğinizi başlatarak sitemizin avantajlarından faydalanabilirsiniz.


Hızlı Menü: