*  Beykoz Su Tesisatçısı
0
Yorum
42
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
9
(Mesajlar)
9
(Konular)
04-07-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
01-02-2021, Saat: 11:19
Tıkalı tesisatınız var ise ve bu tıkalı tesisatınızın dakikalar içinde açılmasını istiyorsanız siz de firmamızdan destek alabilirsiniz. Birçok farklı tesisat probleminde etkili çözümler üreten firmamız sizin sağlıklı bir tesisat kavuşmanızı sağlıyor. Farklı bölgelerde hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetlerimiz ile tesisatınızdaki problemlere profesyonel müdahalenin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Eğer siz de beykoz su tesisatçısı servisimizden profesyonel destek alırsanız birçok tesisat problemi tarihe karışacaktır. Bunlara ek olarak tasarruf etmeniz de mümkündür. Tesisatınızdaki kaçakları tespit ettirdiğiniz takdirde yüksek oranda tasarruf elde edebilirsiniz.

Firmamız öncelikle sıfırdan borulama işlemi yapmaktadır. Sıfırdan borulama esnasında kaçağınızın olmaması ve uzun vadede tesisatın sorun çıkarmaması için yoğun bir çaba sarf ediyoruz. Sonucunda ise sizlere harika birer tesisata kavuşma imkanı sunuyoruz. Buna ek olarak kaçak tespiti ve onarımı işlemleri de bünyemizde yapılmaktadır. Ayrıca tıkanıklıkların giderilmesi de firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Bir başka hizmetimiz ise tıkanıklık açmaya benzeyen petek temizliğidir. Zamanla kireçlenen ve tıkanan petekleri temizliyoruz. Bu temizlik ile peteklerin daha verimli çalışmasını sağlamaktayız. Siz de destek aldığınız ve temizlik yaptırdığınız takdirde yüksek oranda tasarruf elde edebilirsiniz.

Kaçakların tespiti ile de tasarruf mümkündür. Özellikle temiz su tesisatındaki kaçaklar sebebiyle yüksek su faturaları ödeyebilirsiniz. Kullanmadığınız suya para ödemek yerine burayı tamir ettirerek sorunu kökten çözebilirsiniz. Ayrıca pis su tesisatındaki kaçaklar sebebiyle de maddi zarara uğramanız kaçınılmazdır. Kanalizasyon borularında oluşabilecek bir kaçak sızıntı halinde başlayacaktır. Sonrasında ise büyüyerek devam edecektir. Bu kaçak sebebiyle evinizde eşyalarınız pis sular altında kalabilir.

Siz de firmamızın beykoz su tesisatçısı servisi vasıtasıyla profesyonel destek alabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelecek olan ekiplerimiz sorunu tespit edecek ve giderecektir. Sizlere kaliteli ve sağlıklı bir tesisat sunacaktır. Uzun vadede kalıcı çözümler elde etmek istiyorsanız mutlaka firmamızın yetkili servislerini tercih etmelisiniz. Evde uygulanacak bazı yöntemler olsa da bunlar ile kalıcı sonuçlar almak pek de mümkün değildir.

Kaynak: https://www.enes-tesisat.com/beykoz-su-tesisatcisi/


Hızlı Menü: