*  Beysbol Maçlarına Canlı Haber Yapmak
0
Yorum
46
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
123
(Mesajlar)
123
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
23-11-2020, Saat: 16:18
Spor sitesinde ilk olarak beysbolda ve diğer spor müsabakalarında en bol tercih edilen doğrultu haberleri yer alabilmektedir. Yani karşılaşmayı kazanan yönü ön görü ettiğiniz haber şekli. Bu haber çeşidi şu anda ülkemizde ve dünyada en bol tercih edilen haber şekli. Taraf haberleri yapar iken bunun dışında handikaplı haber sekmesini de Değerlendirebilirsiniz. Bu handikaplı Betixir haberlerde miktarlar daha da yüksektir. Fakat handikap adetlerini alakalı olarak inceleyip haberlerinizi ona göre uygulamanızı tavsiye ederiz.
MLB beysbol toplamları diğer sporlarla benzer olarak çalışır. Fakat, beysbolda diğer sporlara göre bol daha az skor var. Burada toplamları diye tanımladığımız hal futboldaki alt-üst haberleriyle benzerdir. Karşılaşmadaki toplam sayı adedine göre haberlerinizi yapılabilirsiniz. Alt-üst haberlerinde ister ev sahibi küme, isterseniz deplasman kümene ya da komple maçtaki sayı adedine haber yapılabilirsiniz. Bununla da kalmayarak 1.devre ya da 2.devre sayı adedine de alt-üst haberleri yapılabilirsiniz arkadaşlar.

Canlı haber çılgınlığı bütün Türkiye’yi hem de Avrupa’yı sarmışken beysbol maçlarına canlı haber uygulamak imkânı olmazsa biraz kötü olmaz mı? Spor sitesinde beysbol sporu da dahil olmak üzere sitede Betixir giriş yer alan bütün spor müsabakalarına canlı haber uygulamak imkânınız bulunmaktadır. Sitede satranç oyununa bile canlı haber imkânı sunuluyor beysbol niçin olmasın?


Hızlı Menü: