*  Biletli Otopark Sistemi Satşı
0
Yorum
65
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
431
(Mesajlar)
431
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
12-10-2020, Saat: 01:35
Biletli otopark sistemi satış firması arıyorsanız hoş geldiniz. Biletli otopark sistemleri, otopark sektörünün en çok ihtiyacı olan sistemlerden bir tanesi olarak biliniyor. Sistemin aktif olarak satışa sunulduğu çok sayıda farklı firma bulunmaktadır. Farklı çok sayıda özelliği bulunan bilet verme makinalarının satın alınabileceği en iyi kuruluşlardan bir tanesi, sizler için önermiş olduğumuz Çözüm Arge olarak bilinmektedir.

[Resim: biletli-otopark.png]

Biletli Otopark Sistemleri

Otoparka giriş esnasında kullanıcı, bariyerden geçebilmek için öncelikle bilet verme makinasının yanında durur. Biletini alır ve bariyer açılır. Daha sonra aracını istediği yere park eder. Çıkış esnasında gişe aracılığıyla müşteriden ücret alınır ve otomatik bariyer açılır. Sistemin ayrıntılı özellikleri biletli otopark sistemi satış firması cozumarge.com.tr internet sitesinde yer almaktadır.

Cozumarge.com.tr, sadece biletli otopark sistemleri ile ilgili olarak değil, araç ve yaya geçiş sistemlerine yönelik çok sayıda konuda detaylı hizmet sunuyor. Plaka tanıma sistemleri, otopark bariyerleri ve dahası için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ve ilgili ayrıntılara çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Detaylar bir tık uzağınızda sizleri bekliyor.


Hızlı Menü: