*  Blackjack Türkçe Adı Yirmi Bir Olan Bir Tür Kart
0
Yorum
84
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
264
(Mesajlar)
264
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
04-02-2021, Saat: 18:25
Blackjack Türkçe adı Yirmi bir olan bir tür kart oyunudur. Bu oyun başka ajans oyunlarına göre daha basittir. Ancak tekrar de blackjack mobil ödeme haber oyunlarından kazançlı çıkmak isteyen oyuncular oyununu kurallarını iyice öğrenmelidir. Aksi taktirde çok kayıplarla karşılamak olasıdır.

Blackjack oyununda oyuncular ilk olarak haberlerini yaparlar ve kurpiyerler ile birlikte oyun oynamaya başlarlar. Bu rokkobet oyun başka masa oyunlarından daha değişiktir. Bunun sebebi oyunun oyuncular arasında değil kasaya yani kurpiyerler karşı oynanmasıdır.

Blackjack oyununda asıl hedef 21 miktarını geçmeden kasadan daha çok skor elde etmektir. Kız, vale ve papaz gibi kartların sayısal sayısal sayısal değeri ise 10'dur. As kartların adedi ise 1 ya da 11 olarak belirlenmiştir. Kurpiyer ilk olarak herkese ve kendisine iki kart sunar. Oyuncuların kartları açıktır ama kurpiyerin ilk kartı kapalıdır. Buna hole kart adı verilir ama başka ikinci kart açıktır.

Oyuncunun kartlarında biri as ve öteki de on sayısal sayısal sayısal değerindeyse oyuncu kazanmış olur. Oyuncular 21'e tamamlamak amacıyla 21 miktarını geçmemek koşuluyla kart isteyebilirler. Buna hit adı verilir, kart istemeyen oyuncular ise stant diyerek beklerler.
Oyuncu eğer 21 sayısal sayısal sayısal değerini geçerse oyunu yitirmiş olur. Bu halde oyunu kurpiyer kazanır. Bu halde kurpiyerin elinin ne bulunduğuna bakılmaz.
Bütün oyuncular kart almayı bitirince kurpiyer kapalı kartı açar ve elindeki kart sayısal sayısal sayısal değeri 17'den azsa kart çekmeye devam eder. Değer 17'den çoksa kart çekmeyi bırakır. Eğer ki kurpiyer 21'i geçerse oyuncular kazanır. Bu hala bust adı verilir. Bazı hallerde kurpiyerler oyuncular aynı skoru elde etmiş olabilir. Bu halde kazanan olmaz. Bu hala da push adı verilir. Türkiye'de haber seksiyonunda hizmet veren aniden çok şirket mevcuttur. Bu Spor bir fazlası lisanslı olarak hizmet sağlıyor. Ancak birtakım haber şirketlerinin adedinin bu kadar çok olmasıyla birlikte, dolandırıcılık problemleri da bir o kadar artıyor. Dolandırıcı Spor Türk haber sevenlere hem mesele yaşatıyor. Aynı vakitte bu siteler kullanıcıların para yatırım ve çekme prosedürlerini gerçekleştirmiyor. O yüzden haber sevenler dolandırıcı Sporne karşı tedirginlik yaşıyor. Bu problemin önüne geçmek adına dolandırıcı Spor ayırt etmek son derece mühimdir.

Dolandırıcı Spor Türk haber sevenlerinin ilgisini çekmek adına çok miktarlar belirler. Çoğunlukla dolandırıcı sitelerin firma verilerinde net bilgi verilmez. Bu sitelere bilgi vermeniz tarafında dolandırıcı bireylerin eline geçer ve kötü hedefli kullanır. Genellikle de maddi prosedürlerde meseleler yaşanıyor. Dolandırıcı Spor kullanıcıların ödemelerini netlikle gerçekleştirmez ve para kaybetmelerine sebep olur. Böyle bir halde Şikayet etmenizde olası olmaz. Haber firmalarına üye olmadan evvelce rokkobet giriş siteyi çeşitli olarak incelemeli, lisans bulgularınızın doğruluğuna bakmalı ve firmanın bulgularınızı netlikle incelemelisiniz. Hem de dolandırıcı şirketler müşteri hizmetleri ile kullananlara hizmet bile verebilir. Canlı destek hizmetlerinin olması sitenin güven edilirliğini netlikle arttırmaz. Kesinlikle ilgi etmeli ve siteyi tanımadan üye olmamalısınız. Spor artış dünyada ve ülkemizde gözle görülür bir tesire sahip olmuştur. Her geçtiğimiz gün çeşitli isimlerle ve değişik bonus fırsatları ile yeni açılmış olan Spor göze çarpmaktadır. Bu yüzden de Spor üye adetlerini yükseltmek ve başka sitelere miktarla daha çok üye sahibi olabilmek ismini ilk üyelik bonusu adı altında bir sistem geliştirmiştir. Haber ilk üyelik bonusu veren siteler genellikle çevrim koşulsun ve ilk yatırım hamlesinden sonra bu bonusları kullanıcılarının hesaplarına tanımlamaktadır.

Spor yönünden her yeni üyenin hesabına tariflenen bu bonus çeşidi siteye yeni üye olmuş olan bireylerin bir an evvelce haber oyunlarında aktif bir şekilde yer almasını dayanıklılık amacıyla yapılmıştır. Bu bonus fırsatlarına göre alakalı siteye yeni üye olmuş olmak ya da siteye ilk yatırımı yapmış olmak yeterlidir. Bu bonus imkanları genellikle son derece cüzi bir miktarda olup rastgele bir çevrim koşulu lüzum irmez. Ancak senenin birtakım vakitlerinde ve özel vakitlarda yaşanan ilk üyelik bonusları daha yüklü bir miktarda ve çeşitli çevrim gereklisine da yanında getirmektedir.

Website: https://rokkobet.org/


Hızlı Menü: