*  Bonus Olanakları
0
Yorum
18
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
144
(Mesajlar)
144
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
03-12-2020, Saat: 15:51
Spor bonus olanakları hususu ile ilgili en nitelikli hizmet veren haber platformları arasında yer alıyor. Her kullanıcının beğenerek kullanabileceği bir alt yapının oluşturulması çok kazanımın ana kaliteyi olacaktır. Spor bonus olanakları ile çok kazanım elde etmek bundan sonra sizin amacıyla çok daha yalın. Sadece ek bakiye Lionbahis tüketimi hususu ile ilgili değil aynı vakitte kaybettiğinizi bakiyenin belirli biri yüzdesinin hesaba tanımlanması hususu ile ilgili da harika bir alt yapı geliştirilmiştir. Bonus olanaklarının arasına her geride bıraktığımız gün biri yenisi ekleniyor ve kampanyalar genişletiliyor. Siz de yeni olanaklardan haberdar olmak amacıyla bu sistemi yakından takip etmelisiniz.

-Spor İlk Üyelik Bonusu: Sitede hesaplarınızı açmanızın derhal sonrasında ilk üyelik bonusundan faydalanabilirsiniz. Bu promosyonun hesaba aktarılması amacıyla yerine getirilmesi lüzum eden kurallar;
Kullanıcıların bu bonusu hesaplarına tanımlamaları amacıyla en az 100 TL yatırmaları lüzum ediyor.
Yatırımın bonus kapsamında değerlendirilmesi amacıyla kredi kartı, mobil ödeme, Ticketpayz ve CMT Cüzdan teknikleri haricinde olan metotları kullanarak yatırım aşamasının tamamlanması lüzum ediyor.


Hızlı Menü: