*  Çevrim Şartsız Bonus
0
Yorum
30
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
142
(Mesajlar)
142
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
23-11-2020, Saat: 10:49
Spor sitesine yeni üyelik yaptıktan ileride, ajans oynamak uğruna para yatırmak lüzum edecektir. Spor yeni üyelerini sevindirecek kampanya düzenliyor. Kampanyasın ise, “İlk kez para yatırımı yapacaklara, %25 Çevrim Şartsız Bonus veriyor. İlk defa para yatırmak uğruna, Papara, Hızlı Havale ve Hızlı QR Fashionbet araçlarını seçmektir. Bu olarak yatırım yapan herkes, derhâl çevrimsiz hoş geldin bonusu kazanacaktır. “

Siteye para yatırmak uğruna doğru zamandır. Gün uğrunda, “Papara, Hızlı Havale, Jet Havale, Hızlı QR “gibi ödemelerle, en az 100 TL yatırım yaparsanız, %20 Çevrim Şartsız Yatırım Bonusu kazanabilirsiniz. Her şey Fashionbet giriş bu kadar kolaydır. Çevrim koşulunun olmamasından ötürü da çekim yapar iken katiyen çevrim koşuluna girmezsiniz.

Spor sitesi Spor ajanslerini baya bir ehemmiyetsiyor. Aynı gün yapılacak, en az “100 TL “para yatırım ilerideyse, %30 Spor Ajansleri Yatırım Bonusu kazanacaksınız. Bu esasen kusursuzdur. Ajans oyunları olabildiğince ilerlemiş bulunduğundan, yatırım yapar uygulamak kazanan bir ajans oyuncusu olacaksınız. Bonus kurallarından biri, “24 Saat “uğrunda geçerli olmasıdır.24 Saati geçerse, bonus hesabınızdan silinecektir.


Hızlı Menü: