*  Dekapol Tezgâh
0
Yorum
49
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
169
(Mesajlar)
169
(Konular)
02-04-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
18-11-2020, Saat: 23:31
[Resim: 5e78cd9345999158497525169.jpg]


Mutfak tezgahı seçimi, mutfağın görünüşüne etkileyen önemli seçimler arasında yer alıyor. Ayrıca seçilen tezgâhın da doğru renginin ve modelini seçilmesi oldukça önemlidir. Dekapol mutfak tezgahları, yerli mermer öğreticilerinin yapmış olduğu kalıplara göre şekillendirildikleri için istenilen şekilde tasarlanabilir. Dekapol tezgah yapan ustalar, müşterilerin yaşamış olduğu sorunları göz önünde bulundurarak mermerite şekil vermesi sonucu ortaya çıkan dekapol tezgah, mermer tezgah tozu kullanılarak yapılır. Peki dekapol tezgah avantajları nelerdir? Dekapol tezgah fiyatları nelerdir? Bu soruların cevapları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam ederek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dekapol Tezgah Avantajları Nelerdir?
Dekapol tezgah avantajları, mutfak tezgahı seçiminde önemli rol oynamaktadır. Dekapol mutfak tezgahları, kullanım açısından müşterilere birçok avantaj sağladığından dolayı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Dekapol tezgahın ilk avantajı, yapı malzemesi olarak kullanılmakta olan mermer için fazla ağırlık uygulamaması nedeniyle uzun ömürlü olarak kullanılabilmesidir. Ayrıca dekapol tezgahlar, kullanım sırasında herhangi bir çizik ya da kırık oluştuğu zaman kolay bir şekilde tamir edilebilirler. Dekapol tezgahlar, yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır. Bunun nedeni üretiminde kullanılmakta olan mermeritin yüksek sıcaklık derecesinde işlem görüyor olmasıdır. Ayrıca yapımı sırasında ısıl bir işlem görmekte olan dekapol tezgah, bu işlem sayesinde esneklik de kazanır. Dekapol tezgah kullanımı sırasında herhangi bir kötü koku ve paslanma oluşmaz. Dekapol tezgahları uzun bir süre sonra bile ilk günkü gibi kullanılmaya devam edilebilirsiniz.

Dekapol Tezgah Fiyatları
Dekapol tezgah fiyatları, dekor mutfak tezgahının metrekare birimi üzerinden satışa sunulmakta olduğu için tezgah boyutları değiştikçe fiyatları da değişiklik gösterir. Ayrıca dekapol tezgah kalitesi değiştiği zaman da dekapol tezgah fiyatlarında artış ya da azalış gözlenir. Leke tutmayan, emici bir yapısı bulunmayan, ilaç ve benzeri maddelerden etkilenme ve asit aşınmalarına karşı dirençli olan dekor mutfak tezgahlarının ortalama fiyatları, 1000 TL ile 1300 TL arasında değişmektedir. Bu yüzden dekapol mutfak tezgahı fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız İmbat mutfak tezgahı adlı sitemize girip iletişim bilgilerimize ulaşabilir ve istediğiniz dekapol mutfak tezgahı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.


Hızlı Menü: