*  Dr.Gökçe Çöçel
0
Yorum
135
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
169
(Mesajlar)
169
(Konular)
02-04-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
19-08-2020, Saat: 01:21
Eğitim kariyeri boyunca pek çok önemli okulda eğitim almış olan dr gökçe çöçel, özellikle yer aldığı çeşitli projelerde adını duyurmuş, son derece özel bilgi birikimi ile insanlara yardım etmiş bir kişiliktir. Okuduğu prestijli okulların ardından mezuniyetini derece ile tamamlamış gökçe çöçel, eğitim kariyeri sonrasın Gaziantep’e dönmüş ve kendi ofisini kurmuştur. Bu süreçte de pek çok yardım kuruluşu ile yardım kampanyaları gerçekleştirmiş ve başarılarına pek çok yenilerini de eklemeyi ihmal etmemiştir.

Başarılarla Dolu Bir Hayat Hikâyesi

Eğitim kariyerini tamamladıktan sonra doktorasını yapmak üzere yurt dışına giden Gökçe Çöçel, burada bulunduğu projeler ve aldığı pek çok eğitimle kendini geliştirmiş, son derece önemli eğitmenler ile tanışarak onların tecrübelerinden de yararlanma imkânı bulmuştur. Bu süreçte de sürekli olarak boş durmamış, okumaya da asla ara vermemiştir. Gaziantep’e dönerek kendi ofisini kuran Dr. Çöçel, yakında hizmete girecek olan web sitesi aracılığı ile de pek çok müşterisi için yeni bir iletişim kanalı sunmaktadır.

Eğitim Dünyasında Yeni Bir Yıldız

Bütün eğitimlerinin ardından başarı basamaklarını bir bir atlayan Çöçel, İngilizcenin yanı sıra 2 farklı dili de tıpkı ana dili gibi konuşabilmektedir. Özellikle Edebiyat tarihi hakkında bulundurduğu pek çok bilgi ile sizlere hizmet vermeye hazırdır. Kurulan web sitesinin yanı sıra, pek çok sosyal medya platformunda da varlığını sürdüren Çöçel, sizlerle tanışmak ve deneyimlerini aktarmak için sabırsızlıkla bekliyor…
http://www.thecocels.com/


Hızlı Menü: