*  Eliza Sağlık Yaşam ve Diyet Merkezi
0
Yorum
119
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
386
(Mesajlar)
386
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
09-08-2020, Saat: 03:04
Diyet, düşünülenin aksine sağlıklı beslenmeyi hayatının her anında basitçe uygulayabilecek şekilde öğrenmek demektir. Online diyet programlarına yönelik akla gelen sorulara cevap mahiyetinde sıkı tavsiyeler şu şekildedir; her insan farklıdır ve bedeninin ihtiyaç duyduğu program farklı olmaktadır. Bununla birlikte tahlillerin bize anlattıkları vardır. Yalnızca beden kitle indeksine göre değil kan tahlilleri de göz önünde bulundurularak bedenin ihtiyaç duyduğu besinler doğrultusunda bir program hazırlanır. Bu online program, bireyin özel şartlarına göre şekillendirilir. Bu sayede her zaman yüksek motivasyonla online diyet yapmaya devam edilir. Kendinize bir hedef belirleyin. Mesela ulaşmak istediğiniz bedende hoş bir elbise veya muhteşem bir gecede giyeceğiniz balo kıyafetini alın ve hiçbir fazlalığınız olmadan onu giymeyi hayal edin. Planlarınızı ertelemeyin; amacınıza ulaştığınızda yaşayacağınız mutluluk tarif edilemez olacaktır.

Bazı dönemler bedeniniz duraklamaya başlayabilir. Fakat bu durumla geçmiş denemelerinizi karşılaştırmayın. Bu durumda vücudunuzun şaşırmaya ihtiyacı vardır ve bunu birlikte avantajlı hale getirebiliriz. Farklı online diyet listeleri, metabolizma hızlandırıcı tariflerle veremeyeceğimiz kilo yoktur. Bizimle sadece kilo vermeyi öğrenmezseniz. Bedeninizi ve onu nasıl korumanız gerektiğini de öğrenmektesiniz. Bu sayede hem formunuzu korursunuz hem de sağlıklı ve keyifli bir hayatın tadını çıkartırsınız. Belirli aralıklarla daha az veya daha fazla kilo verilebilir. Bu motivasyonu kaybetmeye neden olabilir; ancak doğal ve sabırlı olunması gereken bir süreçtir. Üstelik yağ ve ödem kaybetmiş; kas kazanmış da olunabilir. Tartıdaki sonuçlardan çok aynadaki görüntüyü takip etmek gerekir. Her hafta çekilecek fotoğraflarla başlangıçtaki fotoğrafı karşılaştırın.

Burada temel amaç sizin kilo almanızı veya vermenizi sağlamak değildir. Burada amaç, sağlıklı beslenmenin; sağlıklı yaşamın temel ilkesi olduğunu öğrenmektir. Bu sayede hayat boyunca en sağlıklı tercihler yapılabilir ve çok daha sağlıklı bir hayat yaşanabilir. Bugün yaşamış olduğumuz dünyada sağlıklı besine ulaşmak çok kolay; doğru tariflerle muhteşem lezzetler elde etmek her zaman mümkündür. Tek yapılması gereken, sosyal medya hesaplarımızı veya bloglarımızı sıkı bir şekilde takip etmektir.

Online diyet programınız, size ait tahlil sonuçları ve kişisel bilgi formunda iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda Eliza Sağlıklı Yaşam ve Diyet Merkezi tarafından haftalık planlanarak oluşturulmaktadır. Her hafta sonunda tartı fotoğrafları, mezura ölçüleri ve size ait bilgilerle birlikte bir analiz yapılır ve buna göre yeni bir online diyet programı oluşturulur. Bu sayede sıkılmadan online diyete devam edilebilir. www.elizasaglikliyasam.com sitesinden detoxandülasyon ve kilo alma diyeti konularında uygulamış olduğumuz online programlarla istediğiniz vücuda ve şekle kavuşabilir; online diyet konusunda çok güzel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ayrıca diyet market üzerinden istediğiniz alışverişi anında gerçekleştirebilirsiniz.


Hızlı Menü: