*  Erdem Özbek İzmir
0
Yorum
19
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
191
(Mesajlar)
191
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
17-12-2020, Saat: 01:47
Günümüzde teknoloji her alanda ilerlediği gibi sağlık alanında da gelişmiştir. Özellikle üroloji alanında 50 yıl önce yapılması bile hayal edilemeyen operasyonlar günümüzde çok kolaylıkla yapılabilmektedir. Opr.Dr. Erdem Özbek üroloji uzmanıdır ve yüksel teknoloji ile bugün tüm ürolojik operasyonlarda ileri teknikleri kullanmaktadır.

Uludağ Üniversitesi tıp fakültesini kazandığında tıp eğitimine başlayan Erdem Özbek erkek infertilitesine karşı da mücadele etmiştir. Bu alanda yaptığı yayınlarla hastalarına yardımcı olmaya devam eden Erdem Özbek aynı zamanda Türk Hekimleri sitesinde zengin bir profile sahiptir ve bu sayfadan hastalarına ve tedavi arayışında olan tüm insanlara yardımcı olmaktadır.

İzmir sünnet fiyatları konusunda oldukça makul illerimizden birisidir. Üroloji doktorları genellikle erkek sünneti konusunda oldukça deneyim sahibidir. Sünnet fiyatları her şehirde aynı ölçüde iyimser değildir. Bununla beraber yeni doğan sünneti har daim tartışma konusu olmuştur. Bu nedenle Erdem Özbek 2 yaş ile 5 yaş arası çocuklara İzmir’de sünnet önermemektedir. Sünnet yapan doktorlar listesinde ön sıralarda olan Erdem Özbek hastaları tarafından çok sevilen bir hekimdir.

Türk Hekimleri sitesinde profili bulunan Erdem Özbek, Aydın Nazilli doğumludur.

Erdem Özbek üroloji uzmanı olarak aşağıda listesi verilen hastalıklarda tedavi uygulamaktadır.

Böbrek Taşi Oluşumu ve Tedavileri, Interstisyel Sistit (İdrar Kesesi İltihabı), İyi Huylu Prostat Büyümesi (BPH), Kadınlarda İdrar Kaçırma ve Tedavisi, Kronik Prostatit (Prostat İltihabı), Mesane Kanseri Tanı ve Tedavisi, Prostat Kanseri Erken Tanı ve Tedavi, Sünnet, Testis Kanseri, Varikosel Ameliyatı.


Hızlı Menü: