*  Erkek cinsel sağlığı
0
Yorum
117
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
74
(Mesajlar)
74
(Konular)
02-04-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
18-04-2020, Saat: 19:48
Penis Büyütme ve Kalınlaştırma İşlemlerine Dair Bilgiler

Erkekler arasında penis büyütme ya da kalınlaştırma işlemleri bir tabu olarak görülür. Bu operasyonları geçirmek zorunda olan kişiler, bu durumu insanlarla paylaşmaktan çekinirler. Birçok kişi tıbbi açıdan bu operasyonları olması mecburiyken dahi sosyal etkilerinden dolayı kaçınır.

Halk arasındaki böyle olumsuzlukların olması, insanların bu konular hakkında doğru bilgileri almasını zorlaştırmaktadır. İnternet üzerinden en doğru bilgileri almak isteyen kişiler direkt olarak bu operasyonlarını uzun süredir gerçekleştiren doktorlardan alabilir. Şuanda bu imkânı sunan ve en çok tercih edilen site www.penisibuyutme.org sitesidir. Op. Dr. Cem Özlük tarafından hazırlanan internet sitesinde gerekli tüm bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Operasyon Sürecinin Tüm Aşamaları

Penis boyutları belirli bir sınırın altında kalıyorsa penis, tıbbi açıdan da gereğinden küçük sayılmaktadır. Sağlıklı bir cinsel ilişkinin olmasına engel olacak bir durum olabildiğinden operasyon ile düzeltilmesi düşünülmektedir. Bunun için gerçekleştirilecek farklı operasyonlar olurken bunlar hakkında gerekli tüm bilgiler site üzerinden kullanıcılara sunulmaktadır.

Op. Dr. Cem Özlük ile görüşmek için alınacak randevular ile başlayan süreç, hastaların sağlıklı bir şekilde taburcu olmasıyla sonlanmaktadır. Bu sürecin içerisinde yer alan tüm aşamalar site üzerinden okuyuculara anlaşılır bir dille anlatılabilir. Aradığı bilgileri sitede bulamayan kişiler, iletişim alanından alacakları bilgiler sayesinde Op. Dr. Cem Özlük’e ulaşım sağlayabilmektedir. Böylece akıllarda kalan tüm soruları rahatlıkla belirtme şansını elde edilecektir.


Hızlı Menü: