*  Evde ingilizceyle kalın!
0
Yorum
124
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
73
(Mesajlar)
73
(Konular)
02-04-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
13-05-2020, Saat: 22:23
[Resim: ingilizceevi-logo.png]

İngilizce Evi Sitesi sizlere ne katacak? Bu konu aslında sizin bir yabancı dille neler yapmak istediğinize bağlı. İngilizce öğrenerek kendinizi çok yönlü geliştirmeniz mümkün.
İngilizce öğrenirken eğlenmenizi ve okuldaki İngilizce derslerinizi geliştirmenizi sağlayacak neşeli bir eğitim alanı hazırladık. Amacımız kaliteli bir dil eğitimini sizler için eğlenceli hale getirmek.
Yabancı dil öğrenimi denildiği her yaştan olan öğrenciler ilk etapta çekimser kalırlar. Dil öğrenimine karşı ortaya çıkmış bir ön yargı vardır. Amacımız bu ön yargıları yıkarak sizlerin en iyi şekilde dil eğitimini tamamlamanız ve eğitim hayatınızda başarılı olmanızı sağlamaktır. O halde gelin sizler için hangi çalışmaları yürüttüğümüzü sizler için sıralayalım:

İngilizce Evi’ni Tanıyalım
İngilizceevi.com, sizlere dil öğrenmede gerek sunumlar gerekse videolu anlatımlar ile destek olmaktadır. Site içerisinde yer alan “Tüm Videolar” kategorisinde bulunduğunuz öğretim yaşına ve sınıfına uygun seçenek ile İngilizce öğrenmeniz mümkün.
Aynı zamanda “öğretmen sunum” kategorisinde yine sınıfınızı seçerek öğretmenlerimizin sizler için hazırladığı ders anlatımlarını izlemeniz mümkün. Öğretmenlerimizin hazırladığı İngilizce Sınavlar ile kendinizi istediğiniz bölümde sınava alabilir ve başarı durumunuzu gözlemleyebilirsiniz. Hatta bu sayede İngilizce derslerinizdeki eksikleri okul dışında tespit ederek o konulara daha çok çalışabilirsiniz. Bu sayede okulda arkadaşlarınızdan daha başarılı bir tablo sergileyeceğiniz açıktır.
Kaçıncı sınıf öğrencisi iseniz tam da sizin ihtiyacınızı karşılayacak kelime çalışmaları ile derslerinize destek oluyoruz. Bu sayede kelime hazinenizi genişletirken eğlenmenizi sağlıyoruz.
Tabi İngilizce öğreniminde en önemli kısım “listening” yani dinleme videolarında kelimelerin doğru telaffuzunu sizlere öğretiyoruz. Videolu anlatımlar ile çok daha kaliteli bir anlatım için güncel konu girişlerimiz ile sizlerle beraber olmaya devam edeceğiz.

İngilizce Evi Sizlere İngilizce İçin Yeni Açılan Bir Kapıdır
Dil eğitiminde en önemli engellerden birisi çekingenliktir. Site içerisinde yer alan dinleme ve konu anlatım videoları ile konuya daha hakim olabilir ve İngilizceye daha aşina hale gelebilirsiniz. Bu sayede üzerinizde oluşan yabancı dil konuşma korkusunu aşamalar halinde atabilmeniz mümkün. Bilginizi dinleme ve konu anlatım videoları ile pekiştirmeniz için daima güncel etkinliklerimiz ile sizlerleyiz.


Hızlı Menü: