*  GÜNCELLEME 19.6 - EJDERHA KRALI'NIN BÜYÜSÜ ALTINDA
0
Yorum
194
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
27
(Mesajlar)
13
(Konular)
31-10-2019
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)
#1
30-12-2019, Saat: 02:50
GÜNCELLEME 19.6 - EJDERHA KRALI'NIN BÜYÜSÜ ALTINDA

Arkadaşlarınızı toplayın ve Ejderha Kralı ile yüzleşin: Yeni güncellemenin merkezinde lonca sistemine dair yeni içerikler ve silahlarınızın elementer sihiri var!
Sizi şunlar bekliyor:
Ejderha kralının sarayı
Bu aşama size lonca olarak meydan okuyacak! Cesur lonca liderleri çeşitli malzemeler kullanarak bir kral anahtarı üretebilir. Bununla madalya korucusu, loncanızı saraya götüren bir ejderha portalı oluşturmanızı sağlar. Loncanızın seviyesine bağlı olarak, sizi farklı güçlerde düşmanlar ve güçlü ejderha krallarından biri bekliyor. Hayatta kalacak ve zengin ganimetlerle geri dönecek misiniz?
Yeni lonca seviyesi
Ufkunuzu genişletin: Artık loncanız seviye 40'a kadar yükselebilir! Bunun için lonca seviyesi 20'ye ulaştıktan sonra Yang veya bağış belgelerine ihtiyacınız olacak. Günde üç limitine kadar bağış yapabilirsiniz.
Katılım ödülü
Bugün Metin2 oynadınız mı? Lonca penceresine günde bir kez mevcut olarak giriş yapın ve karşılığında onur madalyaları alın! Ardışık günlerde ne kadar sık giriş yaparsanız, tek seferde o kadar fazla madalya kazanırsınız. Bunları madalya korucusunda elementer sihiri malzemeleriyle takas edebilirsiniz.
Elementer sihiri
Elementlerin gücüyle silahınızı daha da etkili bir hale getirin! Silahınızı sihir ile +7›ye yükselttiğinizde elementer sihrini ekleyebilirsiniz. Bunun için biraz Yang ve madalya korucusundan alacağınız bir parşömene ihtiyacınız var. Her silah için sadece bir element seçebilirsiniz ve toplamda 3 element sihiri seviyesi mümkündür. Yeni güncelleme 30 Ekim’deki bakımdan sonra kullanılabilecektir.
Lonca aksiyonuyla yüklü yeni güncellemeyi çok seveceksiniz!
İyi eğlenceler
Metin2 Ekibiniz


Hızlı Menü: