*  Hesaply ile en iyi fiyatı yakala!
0
Yorum
97
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
390
(Mesajlar)
390
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
25-08-2020, Saat: 22:57
Hesaply, online alışveriş yaparken baktığın ürünün aynısının daha ucuzunu otomatik bulan bir Google Chrome Web Tarayıcısı eklentisidir!

Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitelerinden olan hepsiburada.com, trendyol.com ve n11.com’da siz alışveriş yaparken Hesaply sizin için çalışır ve siz ürüne baktığınız sırada internette daha ucuz alternatifi varsa hemen haber verir.

Sizde tasarruf yapmayı seviyor musunuz? Bir ürünü satın almadan öne benzer fiyatları merak edip araştırma yapıyor musunuz? Cevabınız evet ise hemen Hesaply dene! Hesaply size o ürünü araştırır ve fiyatları karşılaştırır. Sizde daha hesaplı alışveriş ve yüzde 30'a varan tasarruf miktarları için hemen Hesaply indirin.

Hesaply, online alışveriş yaptığınızda sizin için ilgili sitelerde tüm fiyat araştırmalarını yapar. Baktığınız ürünün daha ucuzu varsa bu alternatifleri hemen size listeler. Sizlerde dilediğiniz siteden daha uyguna alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik Hesaply, tek tıklamayla daha ucuza satan tüm satıcıları ve ilgili adreslerini sizler için listeler! Sizde ürünleri incelerken Hesaply bildirimi geldiğinde hemen Hesaply ikonuna tıklayın, anında uygun fiyatlı satıcıları ve fiyatları ücretsiz görüntüleyin! Aynı ilgili satıcı başka platformda aynı ürünü daha ucuza satıyorsa Hesaply bunu sana özellikle belirtir!

Hesaply ile sizlerde tüm bu fırsatlardan yararlanmak için hemen hesaply.com sitesinden veya aşağıdaki linkten eklentiyi ücretsiz indirebilirsiniz.

Eklentiyi Ücretsiz İndirmek İçin Tıklayın.
[url=https://chrome.google.com/webstore/detail/hesaply/lamilikeocnapkpbnajlpkojkibhahfa?hl=tr][/url]


Hızlı Menü: