*  İstanbul 3D Animasyon Yapan Firma
0
Yorum
7
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: xenops, 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
274
(Mesajlar)
274
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
11-11-2020, Saat: 00:00
İstanbul 3D animasyon yapan firma arıyorsanız hoş geldiniz. Günümüzde bir ürünün reklam filmini yapmadan pazarlamak mümkün değildir. Ürün tanıtım ve pazarlama için ise son günlerde oldukça rağbet gören yöntemlerden biri 3d animasyon ile reklam filmleri hazırlamadır. Ürünün tam anlamıyla tüketicilere ifade edilmesi için 3 D olarak yansıtılması oldukça önemlidir. Örnek olarak içi çikolata dolgulu bir kek tanıtımında 3D animasyon ile reklam filmi hazırlandığında bu ürünün akışkan özelliğinin çarpıcı olarak tüketiciye sunulması öngörülür. 

[Resim: render-atolyesi-logo2.png]

İstanbul 3D Animasyon Yapan Firma

3D animasyonu sık bir şekilde tercih eden bir diğer sektör ise mimarlardır. Mimari projelerinde tasarladıkları ev iç ve dış dekorasyonuna dair her şeyi bu yöntem ile müşterilere sunduklarında ilginin oldukça arttığı görülür. Hazırlanan bu yöntem ile sunulan ev projelerinde müşterilerin ön alım ile ilgili sözleşmelere yönelmesi de oldukça dikkat çeker.

Ayrıca şunu da belirtmek isteriz. Son teknoloji ile ürün tanıtımları standart reklam filmleri ile hazırlanması zor olan tanıtımlar 3 D animasyon ile daha pratik sunumlara yönelir. Örneğin insansız hava aracı tanıtımı, zırhlı araçların tanıtımı için üreticilerin yöneldiği bir reklam sektörü haline ulaşmıştır. Renderatolyesi.com yani render atölyesi, 3d animasyon yapım firması olarak faaliyetlerini sürdüren bir firmadır.

 Sektörün hızla yayılması ile konuya hâkim uzmanların deneyim ve birikimleri ile yol almak doğru olacaktır. Tanıtılacak ürünün tasarımından, görseline, yapılacak modellemelerine kadar gerçekliğini sanal ortamda da yansıtabilmek için işi iyi bir 3D animasyon ile reklam filmi hazırlayacaklara bırakmak doğru olacaktır.


Hızlı Menü: