*  İstanbul Dezenfeksiyon
0
Yorum
25
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
143
(Mesajlar)
143
(Konular)
02-04-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
19-11-2020, Saat: 23:12
Korona salgını ile birlikte hayatımızda önemli değişimler meydana gelmiştir. Bunlardan birisi de rutin temizliğe ek olarak dezenfeksiyon işlemlerinin yapılmasıdır. Özellikle temasın yoğun olduğu alanlarda büyük bir öneme sahip olan dezenfeksiyon işlemleri sayesinde salgının yayılımı yavaşlatılmakta ve koruma seviyesi arttırılmaktadır. Dezenfeksiyon yöntemleri ile etkili sonuç alabilmek için periyodik olarak işlemlerin tekrar edilmesi gerekmektedir. İstanbul dezenfekte firmaları bu hizmetleri en iyi şekilde yerine getirerek etkili sonuç almanızı sağlamaktadır. İstanbul dezenfekte şirketleri Sağlık Bakanlığın onayladığı firmalar olmalıdır ki doğru bir dezenfeksiyon yapıldığından emin olunabilsin. Bakanlık yalnızca doğru ilaç ve yöntemleri kullanan ve uygulama eğitimi almış kişilere bu belgeleri vermektedir.

İstanbul dezenfeksiyon firmalarıiçerisinde başarılı uygulamalara titizlikle imza atan Erkaya ilaçlama firması ev, bina, ofis ve depolar ile açık ve kapalı alanlarda Koronavirüs dezenfeksiyonu yapmaktadır. Çok uygun corona ev dezenfekte fiyatlarıile verdikleri hizmetler sayesinde evlerinizde koronavirüse karşı koruma sağlayabilirsiniz. Özellikle hastalık şüphesi sonrası ya da evlerdeki kullanıcıların değişimi olacağı durumlarda ev dezenfeksiyonu yaptırmak koruyu önemli bir yöntemdir. İş yerleri ve ofisler ise en çok etkileşimin yaşandığı alanların başında gelmektedir. Her gün farklı evlerden kişilerin bir araya geldiği alanlarda virüs yayılım ihtimali daha yüksektir. Koronavirüs ofis önlemleri konusunda titiz davranmanız hem sizin hem de çalışanlarınızın sağlığı açısından oldukça önemlidir.

İşyeri dezenfekte işlemi yaptırmak ve bu işlemleri periyodik olarak devam ettirmek özellikle gün içerisinde birçok kişinin temas etmek zorunda kaldığı kapı kolları gibi alanlara yerleşen virüslerin yayılımını önlemeyi sağlamaktadır. Ofis dezenfeksiyon yapan firmalar diye yapacağınız aramalarda karşınıza birçok kaliteli firma ile beraber sahte firmalarda çıkacaktır. Dolandırılmamak ve kandırılmadan hizmet almak için Erkaya İlaçlama firmasını seçmenizi öneririz. Uygun ofis dezenfeksiyon fiyatları ile iş yerlerinizin dezenfekte edilmesini sağlarken aynı zamanda tüm diğer alanlar için de çok uygun dezenfeksiyon fiyatları ile hizmet veren firma personeli alanında uzman ve bilgili kişilerden oluşmaktadır. Doğru dezenfeksiyon işlemleri sizi koruyacak önemli bir tedbirdir. Kişisel koruyu tedbirlerden olan maske ve sosyal mesafe kurallarına uyarak ve periyodik dezenfeksiyon işlemlerini yaptırarak kendinizi korumaya alabilirsiniz.


Hızlı Menü: