*  Karakalem Çizdirme Sitesi
0
Yorum
88
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
120
(Mesajlar)
120
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
21-08-2020, Saat: 14:07
Hediyekentim firması olarak, sevdikleriniz için en güzel hediyelerin üretildiği işletmemizi tercih edebilirsiniz. En güzel doğum günü hediyeleri, kişiye özel puzzle, kişiye özel kupa bardak ve sevdiklerinize hediye edebileceğiniz daha birçok ürün firmamızda bulunmaktadır. Siz de sevdiklerinize güzel hediyeler verebilmek için bizleri tercih etmelisiniz. Firmamızda kişiye özel karakalem çizimleri yapılmaktadır. Siz de sevdiğiniz biri ile fotoğrafınızı çizdirebilir en özel gününde hediye edebilirsiniz.

Firmamızda minimalist çizim ürünler yapılmaktadır. Dilediğiniz fotoğrafı seçip dilediğiniz gibi çizdirerek hem kendiniz kullanabilir hem de hediye edebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ekiplerimiz, oldukça güvenlidir. Sitede tüm ödeme seçenekleri mevcuttur. Seçtiğiniz ürünler en iyi şekilde paketlenerek en kısa süre de elinize ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda firmamızda kişiye özel fotoğraf baskılı puzzle da yapılmaktadır. Sevdiğiniz fotoğrafları puzzle üzerine bastırarak hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de anı olarak saklayabilirsiniz. Fotoğraflarınız puzzle, karikatür, karakalem ve minimalist çizim ile ölümsüzleşiyor. Firmamızın en çok tercih edilen ürünlerinden biri karakalem çizimleridir. Fotoğraflarınız karakalem çizdir ile kalıcı olacak ve günlerce saklayabileceksiniz.

Firmamız en kaliteli ürünleri size en uygun fiyatlarla sunuyor. Tamamen müşteri odaklı olan kişiye özel ürünleri seçerek hediye edebilir veya kullanabilirsiniz. Firmamızın ürünleri oldukça uygun fiyatlı olmakla birlikte kullanılan malzemeler de oldukça kalitelidir. %100 müşteri memnuniyetini ilke edinerek sizlere hizmet vermekteyiz. Ürünler kişiye özel yapılmaktadır. En güzel ve en özel günlerde seçebileceğiniz birçok hediye mevcuttur. Sevdiklerinize değerli hissedeceği bir hediye göndermek firmamız ile çok kolay bir hale gelmiştir. Ürünlerin kullanım alanları son derece geniş olmakla beraber her yaş grubuna hitap eder. Sizlerde en doğru seçimi yapmak için www.hediyekentim.com sitemize gelebilir ve bizlerden destek alabilirsiniz.


Hızlı Menü: