*  Komik Caps Yapma Sitesi
0
Yorum
98
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
386
(Mesajlar)
386
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
22-08-2020, Saat: 13:42
Capsler çok uzun yıllardan beri yapılmaktadır ve son zamanlarda da popülerliğini yitirmemiştir. Facebook, Twitter, Instagram gibi birçok sosyal medyada dolaşan bu komik capsler, neredeyse herkes tarafından kullanılmaktadır. Genellikle bir durumu komik bir şekilde ifade etmeye yarayan bu capslerin temeli bir fotoğraf ve onun üzerine yazılmış bir açıklama ile yapılmaktadır. Caps İngilizcedeki ‘caption’ kelimesinden gelmektedir. Bu kelimenin anlamı da açıklamadır. Capsleri asıl komik yapan şey görseli kişinin kendi düşüncesi ile açıklamasıdır. Bu tarz görselleri siz de kendinize göre açıklamak istiyorsanız komik caps yapma sitesi ile siz de yapabilirsiniz.

En komik capsler için capskomik.com aracılığı ile site içerisinde yer alan fotoğraflara komik olabileceğini düşündüğünüz fotoğrafla uyumlu yazıları yazabilirsiniz. Basit bir arayüze sahip olan bu site sizin için en güzel görselleri bir araya getirip capse hazır bir şekilde sıralamıştır. Tamamen ücretsiz olan bu sitede belirli kategorilerde şablonlar yer almaktadır. Örnek vermek gerekirse eğer ki açıklamanızı bir bebek fotoğrafı üzerine yazmak istiyorsanız bu sitede yer alan şablonlardan bebekler için ayrılmış bölümden isteğinize göre bir fotoğraf bulabilirsiniz. En çok kullanılan caps fotoğrafları hayvanlar üzerinden yapılmaktadır. Ünlülerden ve sosyal medya üzerinden dönen herhangi popüler hale gelmiş fotoğraflara kadar aradığınız her türlü görseli bu siteden bulabilirsiniz.

Daha detaylı açıklamak gerekirse siteye girer girmez karşısına rastgele bir fotoğraf çıkar. Bu fotoğraf üzerinde bir kutucuk bulunur ve bu kutucuk içerisinde ‘yazmak için buraya tıklayın’ yazısını görürsünüz. O yere tıklayarak görsele istediğiniz bir açıklamayı yazarsınız. Yazınızı kutucuğu hareket ettirerek istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Son olarak ‘kaydet’ butonuna bastığınız zaman görsel bilgisayarınıza veya telefonunuza inecektir.


Hızlı Menü: