*  Kosgeb Kredisi Almanın Şartları Nelerdir
0
Yorum
36
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
325
(Mesajlar)
325
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
09-12-2020, Saat: 21:54
Site Adresi: Devletkredi.com
Site Konusu: Devlet kredi 0 faizli destekler

Merhabalar. Esnafın ve ticaretle uğraşan kimselerin dara düştüklerinde akıllarına gelen bir kurtarıcı olarak gördüğümüz KOSGEB kredisi nasıl alınır? Bu kredi kimlere verilir. Tüm şartlar nelerdir gibi sorunlarınızı sizler için yanıtlayacağız. KOSGEB kredisi alabilmeniz için öncelikle girişimcilik kursunu tamamlamış olmanız gerekiyor.  Bu kurs dâhilinde sizlere gerekten iyi yatırımın ne olduğunu işletmenizde neler yapmanız gerektiği öğretiliyor. Bu kurs ancak KOSGEB tarafından onaylı kurumlarda veriliyor ve bir süresi var.  Erken vakitte kurs belgesi almak, parayla bu belgeyi satın almak mümkün değil.

[Resim: logoenson.png]

KOSGEB Kredisi Almanın Şartları Nelerdir

KOSGEB kreşinde sizden dosya masrafı talep edilmez.  Kargo yoluyla size sözleşme gönderilmez. Bunlar tuzaktır.  Bunlara itimat etmemenizi öneririz. Kurs bitiminde bir sınava tabi olunursunuz.  Sınavdan sonra eğer başarılı görülürseniz uygulamalı girişimcilik belgesini almaya hak kazanırsınız. İş fikrini ve projeniz ile mülakata girmeniz sizin için bir avantajdır. Tecrübeniz işiniz için önemlidir bunu da yetkililere anlatmanız beklenir. Ne kadar sermaye ile işinizi kuracağınız da bir diğer önemli noktadır.

KOSGEB kredisi nasıl alınır sorularınıza genel olarak verilen bu yanıtların yanı sıra kredi hakkında daha fazla bilgiye de sahip olabilirsiniz.  Sizlere devlet destekleri hakkında her zaman doğru ve detaylı bilgi vermek için çalışan devletkredi.com adresini ziyaret ederek merak ettiğiniz her konuda doğru bilgiye ulaşmanız mümkündür. Sizler için her zaman en iyisini düşünen devlet kredi. com’u mutlaka ziyaret ediniz. Kosgeb desteklenen sektörler nelerdir? Esnaf kefalet odası kredi hesaplama nasıl yapılır? Gibi soruların cevapları da bu sitede sizleri bekliyor.


Hızlı Menü: