*  Kurşun Cam
0
Yorum
18
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
324
(Mesajlar)
324
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
16-12-2020, Saat: 18:23
İnternet Site Adresi: istanbulkursunvemetalsanayi.com.tr
İnternet Konusu: Kurşun Tuğla - Kurşun cam - Kurşun Levha Satış Firması

Merhabalar. Kurşun tuğla satış firması arıyorsanız eğer doğru yere hoş geldiniz. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi bir diğer ürünü Kurşun Tuğladır. Yapımında tıpkı Kurşun Plaka gibi eritme işleminden sonra şekillendirme yapılır. Farklı olarak silindir kullanılmaz, eritilmiş kurşun belli kalıplara dökülür. Özel odalarda kullanımı bakımından Kurşun Kapı ile benzerlik göstermektedir. Böylelikle özel şekil kalıpları ve özel boyutları olduğu görülmektedir. Bu özel şekilleri ve boyutları itibariyle de tasarımlarında kolaylıklar sağlamaktadır. Genel olarak kare kalıplar sıklık gösterir. Kare kalıpların kullanımdan sonra sertleştirme işlemleri uygulanır. Hidrolik pres uygulaması ise daha pürüzsüz bir yüzey durumuna ulaşmasını sağlamaktadır.

[Resim: unnamed.jpg]

İstanbul Kurşun Tuğla Kurşun Levha Satış Firması

Kurşun tuğlaların ihtiyaçları en iyi şekilde karşılayabilecek nitelikte üretilmiş olması son derece önem arz etmektedir. Sizler için önermiş olduğumuz İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi bu konuda çok özenli çalışmaktadır. Ürünlerini sadece kendi tarzlarında üretime koymak yerine, müşterilerinin tercihlerini ve kullanım aşamalarını da ön planda tutuyor. Bunun için verilecek önemli bir örnek olarak renk seçimini söyleyebiliriz. Klasik tasarımlarından ziyade renk seçenekleri geniştir, istenilen renkte boyanabilir. Pürüzsüzleştirdikleri yüzey için dişi, köşe ve erkek bağlantılarını kurarlar.

Bu kurdukları sistem olukça güvenlidir, özellikle sertleştirme teknikleri sayesinde bağlantılarının dayanaklılığı arttırılmıştır. Bu da tuğlaların kilitleme özelliklerinin garantisini vermektedir. Kullanım alanları sanayi dışında tıpkı Kurşun Levhada olduğu gibi tıbbi alanlarda da vardır. Tıbbi alanlarda özellikle radyasyona dayanımından dolayı da tıbbi alanlarda kullanılır. İstanbul Kurşun ve Metal Sanayisi kuruluşunun titiz çalışmalarının sonucu oluşan pek çok ürününden biridir.


Hızlı Menü: