*  Led Aydınlatma Sistemleri
0
Yorum
31
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
27
(Mesajlar)
27
(Konular)
23-06-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
10-02-2021, Saat: 12:56 (Son Düzenleme: 10-02-2021, Saat: 12:57, Düzenleyen: graphicdzyn.)
Spot LED
LED spot olan gerçek çoklu yetenekleri bulunmaktadır. Led aydınlatma sistemlerinden biri olan spot led'ler bütün bir ortamı aydınlatabilirler veya belki bir tablo üzerinde hedeflenen vurgular yaratabilirler. İhtiyaçlara ve varış noktasına bağlı olarak bir veya daha fazla ışık noktalı modeller seçilebilir . Farklı ışık noktalarına sahip spot lambalar kendilerini her yöne yönlendirir ve ortamı hoş bir parlaklıkla kaplar.

LED sarkıt lambalar
Düşünülmesi gereken ilk şey yemek masasını aydınlatmaktır. LED sarkıt ışığının bu kadar uygun olduğu başka bir yer yoktur. Bölgesel aydınlatma görevi görür ve masayı tercihen sıcak bir ışıkla sahneye koyar. Ancak diğer ortamlarda da güzel bir tercih olabilir - örneğin çocuk odasında veya oturma odasında güzel bir ışık adası yaratmak için idealdir.

LED projektörler
Ortamın tek bir alanını sahnelemek , LED projektör lambalarının özelliğidir. Yer bulmanız yeterli çünkü üstte kalan sarkıt lambanın aksine lamba yerde duruyor ve bu nedenle biraz yer kaplıyor. Bu aynı zamanda Led projektörlerin sahne aydınlatmasında da kullanılmasına imkan sağlıyor.

Şerit LED
Genel ve bölgesel ışık sorununu çözdükten sonra, kendinizi ortam aydınlatmasına adayabilirsiniz . Şerit LED lambaları ile yaratıcılığı özgürce dizginleyebilirsiniz. Vitrinler ve gardıroplar müstehcen efektlerle sahneye konur, örneğin televizyon arkasını şerit ledlerle süsleyebilirsiniz. Çok fazla ışık yaymak istemeyenler için şerit ledler dekoratif amaçlı olarak da kullanılmaktadırlar.

Dekoratif LED
Rustik LED ampul, LED ışık perdeleri, LED ışıklı taçlar - bunların hepsi evinizi daha da sıcak hale getirmek için kullanışlı olan aksesuarlardır. Genellikle aküler ve pillerle çalışan dekoratif led ışıklarla, çarpıcı ve karşı konulamaz vurgular yaratırsınız. Modern LED teknolojisi çok az enerji tükettiğinden, LED aydınlatma sisteminizin yeterince uzun süre dayanmaması konusunda endişelenmenize gerek yok.


Hızlı Menü: