*  Mesajlarını Telefonunuzun Ayarlarıyla Engellemek
0
Yorum
36
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
123
(Mesajlar)
123
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
24-11-2020, Saat: 11:27
Haber sitelerinden bir adetse olan Spor haber platformu, üyelik itmamında haberleri e-posta ya da SMS aracılığı ile öğrenmek isteyip istemediğinizi sormaktadır. Eğer bu haber sitesinden gelen reklam SMS’lerini önlemek istiyorsanız, üyelik itmamında bu soruya haberleri alabilmek istemediğinize dair bir not düşebilirsiniz. Çoğunlukla sitenin Betixir bu sorusu yanı sıra tik işareti koyabileceğiniz bir soru şeklinde karşınıza çıkacağından, olumsuz cevap vermek uğruna kutucuğa tik atmamayı tercih edebilirsiniz.
Spor haber sitesine üyeliğiniz itmamında bu tür bir soru ile karşılaşmadıysanız ya da soru yalnızca e-posta bilgilendirmesini içeriyorsa, o zaman kuruluşun SMS’lerini mesaj ayarlarınızdan önleme yolunu denemelisiniz.

Bilgi Teknolojileri ve Etkileşim Kurumu, bütün kuruluşlara “B” harfi ile başlayan bir kod atamıştır. Spor haber sitesinin de kendine özgü olan bir kuruluş kodu bulunmakta. Bu kod, SMS reklamlarını Betixir giriş önlemenizde size yardımcı olacaktır.
Spor haber sitesinden gelen bir mesajın neticesinde yer alan ve “B” ile başlayan kurum kodunu aklınızda tutun ve cihazınızın mesaj ayarları kısmına ulaşın. Bu alanda Mesajları Engelle> İfadeleri Engelle yolunu izleyin. Mesajdaki kurumsal kodu ifade kısmına yazıp kaydettiğiniz zaman siteden gelen reklam mesajları engellenecektir.


Hızlı Menü: