*  Motorlu sahne perdesi
0
Yorum
33
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
2
(Mesajlar)
2
(Konular)
16-09-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
16-09-2020, Saat: 13:06
Motorlu perde sistemimiz ile 200 dolarlık ucuz bir sistem arasındaki temel fark motordur. Alman tasarımlı bu motor, üst düzey profesyonel düzeyde bir modeldir; şık, şık ve 110 lbs'ye kadar perdeleri taşıyabilen güçlü tork sağlar (8 ft'den geniş bir perde için tipik ağırlık). Motorumuz süper yumuşak ve sessiz çalışma, nazik başlatma ve durdurma, elle itme / çekme perdesi, otomatik başlama-bitiş konumu ayarı, ara durdurma belleği, kolay uzaktan kumanda eşleştirme, akıllı gibi üstün özellikler sunar -ev entegrasyonu (cep telefonu, tablet, Amazon Alexa, Google Home, Apple ürünleri vb. tarafından kontrol edilen ses kontrolü) ve motordan çok düşük güç tüketimi, pilin daha uzun süre çalışmasını sağlar. Motor, ev, ofis ve otel kullanımına uyacak şekilde tamamen yapılandırılabilir ve programlanabilir.

Neden profesyonel kalitede bir motorize perde sistemine ihtiyacınız var? Bir araba satın almak gibidir; Güvenilirlik, özellikler ve lüks için düşük kaliteli ucuz bir model yerine biraz daha pahalı bir model seçmeniz daha iyi. Aynı fikir, ev otomasyonu için en iyi deneyimi sunabilecek motorlu bir perde sistemi seçmek için de geçerlidir.

Parkurumuz, uyması için özel olarak kesilmiştir ve kurulumu çok kolaydır. İsteğe bağlı bir pil paketi ile tüm kurulum kablosuz olabilir. Büyük kapasiteli pil, yalnızca tek bir şarjla bir yıla kadar dayanabilir!

Çirkin motor hakkında endişelenmeyin; panel kurulduktan sonra perdelik panel tarafından gizlenecektir. Birden fazla hattı birlikte kurmayı planlıyorsanız, örneğin: perde için bir, diğeri dikmek için, tek bir sipariş verebilir ve 2 adet bir miktar seçebilir veya her parça için bir adet olmak üzere iki sipariş verebilirsiniz. Doğru donanımı sağlayabilmemiz için siparişinizin "Çok Kanallı Sistem" motorlu sahne perdesi olduğunu belirtmeniz yeterlidir.


Hızlı Menü: