*  Online Şarkı Sözleri
0
Yorum
321
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
17
(Mesajlar)
17
(Konular)
02-11-2019
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
07-11-2019, Saat: 21:14
Online Şarkı Sözleri
Farklı türlerde şarkı dinlemek isteyenler için hazırlanmış olan içerikler özellikle dinlediğiniz şarkıları içerisinde yer alan sözler hakkında bilgi almanızı sağlamaktadır.
Gün içerisinde dinlediğiniz parçaları için özellikle merak ettiğiniz şarkı sözleri hakkında bilgi almanızı sağlamak amacıyla hazırlanmış olan site birbirinden farklı sanatçıların seslendirmiş olduğu parçaları yer vermektedir. Yapılan güncellemeler dahilinde siteye daha fazla içerik eklenmektedir. Farklı parçalar için şarkı sözü göndermek isteyenler site üzerinden yapacakları işlemler doğrultusunda hazırlamış oldukları içerikleri siteye yükleyebilirler. Dilediğiniz parçalar için hazırlamış olduğunuz sözleri diğer okuyucular ile paylaşmak istediğinizde siteye gönderebilir ve bu sayede okuyucuların ilgisini çekebilecek birbirinden farklı içeriklere ulaşmalarını kolaylaştırabilirsiniz.

En Çok Dinlenen Şarkıların Sözleri
Müzik severler için hazırlanmış olan forum bilgim sitesi ihtiyaç duyabileceğiniz her durumda severek dinlediğiniz parçalar için hazırlanmış olan sözlere ulaşmanızı sağlamaktadır. Dinlediğiniz şarkılarda yer alan sözleri merak ettiğinizde yerli şarkı sözleri için site üzerinden arama yapabilirsiniz. Sanatçılara göre arama yapmak isteyenler site üzerinden sanatçı ismini girerek yapacakları arama dahilinde kısa süre içerisinde istedikleri içeriklere ulaşım sağlayabilirler. Yerli müziklerin yanı sıra yabancı müzik dinleyenler için hazırlanan yabancı şarkı sözleri siteye eklenmektedir. Bu sayede dinleyiciler yapacakları incelemeler dahilinde rap, pop, arabesk veya diğer türlere göre hazırlanmış olan içeriklere ulaşım sağlayabilirler. Keyifle dinlediğiniz her parça için site üzerinden hazırlanmış olan sözlere ulaşım sağlayabilirsiniz.


Hızlı Menü: