*  Op. Dr. Günel Bayramova - İzmir İç Hastalıkları Uzmanı
0
Yorum
11
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
270
(Mesajlar)
270
(Konular)
29-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
03-02-2021, Saat: 21:54
Tıp biliminde iç hastalıkları uzmanlık alanı çok kapsamlı ve birçok hastalığın bir sebeple temas ettiği bir anabilim dalıdır. İç Hastalıkları Uzmanı olarak İzmir'de hastalarına hizmet vermekte olan Uzm. Dr. Günel Bayramova uzmanı olduğu alanın çok büyük ve kapsamlı bir alan olduğunu dile getiriyor. Türk Hekimleri platformunda hastalarına detaylı tedavi bilgilendirmeleri yapmaktan keyif alan Uzm. Dr. Günel Bayramova kardeş vatan Azerbaycan vatandaşı olarak ülkemizde hizmet veren bir Türk Hekimi.

Azerbaycan Tıp üniversitesinden 2012 yılında mezun olduğunda doktorluk hayatına başlayan Günel Bayramova uzmanlığını da Ege Üniversitesi İç Hastalıkları Anabilim Dalından almıştır. Hipoglisemi hakkında bilgilendirme yapan Uzm. Dr. Günel Bayramova, "Hipoglisemi kan şekerinin 70'nin altında olmasıdır. Düşük kan şekeri belirtileri; ellerde titreme, çarpıntı, bulantı, kusma olarak kendini gösterebili. En sık kan şekeri düşüklüğü sebepleri, cerrahi operasyonlar, ilaç kullanımları ve tümörler olabilir. Günümüzde en sık rastlanılan hipoglisemi sebebi tokluk hipoglisemidir ki yemeklerden erken ve geç dönemde görülebilir." dedi. Şeker hastalığının çok tehlikeli bir hastalık olduğunu dile getiren Günel Bayramova şeker hastalığı belirtileri olanların derhal bir iç hastalıkları uzmanına görünmesi gerektiğini söylüyor.

Uzm. Dr. Günel Bayramovaya TurkHekimleri.com'daki profilinden ulaşabilirsiniz. Doktor hastalarına aynı platform üzerinden sorulara cevap vermekte ve doğrudan iletişim bilgilerini paylaştığı bu platformdan kendisine kolayca ulaşılabilmektedir.


Hızlı Menü: