*  Otonovon ile Birçok Farklı Markanın Lastiğini Hemen Alabilirsiniz
0
Yorum
20
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
1
(Mesajlar)
1
(Konular)
03-01-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
  03-01-2021, Saat: 02:41 (Son Düzenleme: 03-01-2021, Saat: 02:44, Düzenleyen: siratasyakup.)
Tüm araçların en çok kullanılan, yerle temas etmesinden dolayı kaliteli olması gereken bölümü oto lastik olarak tanımlanır. Kuru ve ıslak zeminlerde başarılı bir performans göstermesi, aynı zamanda sürüş güvenliği açısından önemlidir. Bu konuda lastik ihtiyacı olanlar için Otonovon firmasının resmi 
sitesi, çok farklı markaları ayağınıza kadar getiriyor.
[Resim: footer-logo.png?revision=1608304002]
Lastiklerin Özellikleri
Araç lastikleri mevsime göre üretilmiştir. Aynı zamanda her markanın farklı bir teknoloji söz konusudur. Bundan dolayı sırt desenleri değişiklik gösterir. Ebatları, hız ve ayrıca yük endekslerine göre sınıflandırılmıştır. Kullanılan malzeme bir diğer ayırt edici özellik olarak dikkat çekmektedir.
Mevsime Göre Lastik Seçimi
Hava sıcak olduğu zaman yaz lastiği kullanımı şarttır. Aksi halde hem yol tutuş konusunda sorunlar yaşayabilir hem de aracınızın performansının düşmesine neden olabilirsiniz. Kış lastiği ise hava sıcaklığının düştüğü, kar yağışının yoğun olduğu, buzlanmanın görüldüğü zaman dilimleri için uygundur. 
Dört mevsim lastiği bir diğer opsiyondur. Adından da anlaşılacağı gibi dört farklı mevsimde de kullanılır. Bu tip ürünler için unutulmaması gereken temel nokta ise buzlu havalarda mevcut lastiğin çok iyi bir performans göstermediğidir. Bundan dolayı ılıman iklimler için idealdir. Buna göre satın alma yapmak gerekir.
Lastik Fiyatları
Oto lastik fiyatları Otonovon sitesinde farklı markaların üretmiş olduğu son derece kaliteli ürünlere göre değişiklik göstermektedir. Siteden lastik fiyatları doğrultusunda hem değerlendirmelerinizi hem de karşılaştırmalarınızı yaptıktan sonra www.otonovon.com sitesinden karşılaştırmasını yaptığınız ürünü kolayca satın alabilirsiniz. 


Hızlı Menü: