*  Oyun Ödeme Yapıyor Mu?
0
Yorum
2
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Onursal Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
1,415
(Mesajlar)
1,415
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
21-07-2021, Saat: 15:31
Yukarıyada yer alan ödeme teknikleri Oyun tarafından üyelere yayılan ödeme teknikleridir. Oyun giriş yapar iken ilgi edilmesi gerekenler
Oyun Giriş Yapamıyorum
✔️ Oyun ne vakit kuruldu?
Oyun sitesi 2011 yılında kurulmuş belirleme edilen canlı Oyun ve Betcolors eğlence sitelerinden biridir. Günümüzde aktif bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.
✔️ Oyun lisanslı bir site mi?
Oyun şirketi kuruluşundan itibaren Curaçao lisansıyla hizmet vermektedir. Herhangi bir aksilik da lisans sağlayıcısına başvurmak mümkün olabilir.
✔️ Oyun sı nedir?
Oyun sitesini incelediğimizde ' Pronet Gaming ' sına sahip bulunduğunu görüyoruz. Bu birçok kategoride oyuna erişim olanağı sunar.
Lisanslı ve Oyun arasında kendisine yer edinen Oyun ile güvenilir bir şekilde fazla miktarlı canlı Oyun oynayabilir, yüzlerce eğlence oyunundan yararlanabilirsiniz.

Tabii ki arada bu gibi aksilikler yaşanacaktır.
Aşağı yukarıya 7-8 yıldır Tabii ki güvende olmakta yarar var.
Oyun güvenlik ihlali durumları haricinde hiçbir şekilde belge talep etmemektedir.
Belge istemeyen Oyun arasında yer alan Oyun eğer ki hesaplarınızda güvenlik ihlali belirleme ederse hesaplarınızın güvenliğinizi sağlamak hedefiyle sizden belge talep edilebilir. Bu tamamıyla sizin hesaplarınızın güvenliğini sağlamak ve hesaplarınızdan sizin bilginiz dışında çekim işlemlerini engellemek hedefiyledir.
Oyun güvenlik ihlallerinde sizden belge talep edebilir aşağıdaki durumlarda bu yaşanabilir;
Son derece fazla yanlış şifre girişi
Yanlış veriler kullanılması
Gibi hesaplarınızın güvenliğini tehdit edecek durumlarda sizlerden belge talep edilebilir. Bu tamamıyla Betcolors Giriş hesabın güvenliği ve 3.bireyların eline geçip gitmesini engellemek için oluşturulan bir prosedürdür.
Evet, Oyun sitesi Curaçao lisansıyla kuruluşundan itibaren kesintisiz bir şekilde hizmet vermektedir.

✔️ Oyun belge istiyor mu?
Oyun sitesinde olağan dışı durumlar haricinde hiçbir şekilde üyelerden belge talep edilmez. Olağan dışı durumlar yaşanırsa ve hesap doğruluğunuz kanıtlanamazsa sizden belge istenebilir.
✔️</p> <p>Oyun ödeme yapıyor mu?
Oyun sitesinde gördüğünüz kadarıyla bütün ödemeler aksiliksiz şekilde gerçekleşmektedir. Bu konu ile ilgili daha fazla bulguyu üye olduktan ve işlemler yaptıktan sonra tecrübe edebilirsiniz.

Web: https://betcolors.net/


Hızlı Menü: