*  Oyun Sitesi Adres Değişiklikleri
0
Yorum
8
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Onursal Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
1,423
(Mesajlar)
1,423
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
22-07-2021, Saat: 13:55
Oyun uygulamasını telefonunuza indirerek sizlerde kaydınızı gerçekleştirebilir, Oyun oynadığınız oyunları canlı bir şekilde takip edebilirsiniz. Aynı vakitte uygulama içerisinden bütün işlemler de gerçekleştirilebilmektedir. Bütün Oyunlarınızı mobil üzerinden Meritbet oynayabilir, mobil üzerinden ödeme isteği yapılabilir ya da siteye ödeme transferi yapılabilirsiniz.

Adres değişikliği yaşamadan aşağı yukarıya 24 saat öncesinde bütün kullanıcılarına SMS yolu ile bildirim sağlamaktadır. Site içerisinde en çok aktiflik gösteren kullanıcılarına ise mail yolu ile ya da sosyal medya platformları aracılığı ile erişen bu site, hiçbir kullanıcısını bugüne kadar yaşanan adres değişikliklerinde mağdur etmemiştir.

Aynı vakitte sosyal medya platformlarında da varlığını devam ettiren Oyun sitesi, kullanıcıları ile her alandan aktif olarak etkileşim kurmaktadır. Genellikle twitter içerisinde çok aktif belirleme edilen ve kullanıcıları ile yaptığı şeffaf ve içten konuşmaları ile sıkça Meritbet Giriş gündeme gelen Oyun twitter sayfası, bu günküde binlerce insan tarafından takip edilmektedir. Site içerisinde oluşturulan bütün değişimleri ve değişiklikleri Oyun twitter hesabı içerisinde de belirten site yöneticileri, bu sayede dünyanın her yerinden her insana ulaşabilmektedir. Birçok farklı dilde hizmet gösteren bu sitenin yöneticileri tamamıyla şuurlu ekiplerden oluşmaktadır.

Web: https://meritbet.me/


Hızlı Menü: