*  Oyun yatırım limiti var mı?
0
Yorum
6
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Onursal Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
1,423
(Mesajlar)
1,423
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
21-07-2021, Saat: 17:12
Gördüğünüz üzere ayrıntılı bankalar ve teknikler ile Oyun üzerinden çekme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çekim işlemlerinde de ilgi edilmesi gereken şey limitlerdir.
Oyun tarafından belirleme edilen en az çekim limiti 100 TL 'dir. 100 TL ve üzeri çekimleriniz Betcolors finans ekibi tarafından denetim edilerek onaylanmaktadır. Aynı vakitte maksimum limitler de sahip olmaktır. Yukarıda bankalara özel maksimum limitleri de görmeniz mümkün.
✔️ Oyun yatırım limiti var mı?
Evet, Oyun hesaplarınıza yatırım gerçekleştirme için ödeme tekniklerine özel belirlenmiş limitler bulunmaktadır.
✔️ Oyun ödeme yapıyor mu?
Evet, Oyun ödemeleri aksiliksiz şekilde gerçekleştirmektedir.
✔️ Oyun çekim vakti ne kadar?
Oyun hesaplarınızdan meydan getirdiğiniz çekim arzuları ortalama 30 dakika içerisinde onaylanmaktadır.
Oyun-üyelik
Oyun Üyelik ⭐️ Oyun Hemen Kayıt Ol {⭐️1000 TL }
Oyun-iletişim
Ülkemizin Oyun pazarı içerisinde çok uzun yıllardan beri varlığını sürdürmekte belirleme edilen Oyun sitesi, 2012 yılında kurulmuş ve aktif etkinlik hayatına o vakit başlamıştır. Açılışından itibaren çok fazla sayıda kullanıcıya ev sahipliği yapmış belirleme edilen ve çok sayıda kullanıcının güvenini kazanmış belirleme edilen Oyun sitesi, tamamıyla güvenilir ve yasal bir Oyun sitesidir. Lisansını Curaçao Şans Oyunları Federasyonundan almış belirleme edilen ve güncel tescil Betcolors Giriş numarasını da Malta Şans Oyunları Komitesinden temin etmiş belirleme edilen bu site, bütün lisans ve tescil verilerini site içerisinde kullanıcıları ile paylaşmaktadır. Kullanıcı güvenliğini her alanda önemseyen ve bunu her alanda kullanıcılarına hissettiren Oyun sitesi, birçok kumarbirtakımn ortak yorumuna göre çok daha uzun yıllar vaktince pazar içerisinde aktif olarak rol alacaktır.

Web: https://betcolorsgiris.com/


Hızlı Menü: