*  Oyununun Sonucunda Aniden Çok Oyuncu Kalmışsa Elleri
0
Yorum
48
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
264
(Mesajlar)
264
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
17-02-2021, Saat: 17:04
Texas Holdem poker oyununun sonucunda aniden çok oyuncu kalmışsa elleri karşılaştırılır ve çok olan doğrultu kazanır. Diğer oyuncuların çekilmesi ve bir oyuncu kalması halında eline bakılmadan galip sayılır. Temel poker ellerinin geçerli bulunduğu oyunlarda çok kart sıralaması as, papaz, kız olarak onwin sıralı devam eder. Kart türlerinin ve renklerinin üstünlük yoktur fakat birliktelik olması halında kart türlerine bakılır. Kupa, maça, karo ve sinek biçiminde kart türleri büyükten küçüğe sıkışır.

Sitenin bütün poker oyunlarında esas poker elleri geçerlidir. Yüksek el sıralamasına göre oyun neticesine karar verilir.
Poker elleri arasında en çok el astan başlayan sıralı ve aynı cinsten meydana gelen eldir. Floş Royal olarak adlandırılır.
Floş oyundaki ikinci çok eldir. Ardışık beş sayıdan meydana gelen elde bütün kartların türü aynıdır.
Kare aynı sayıda 4 kartın bulunduğu çok eldir.
Full aynı sayıda üç kart ve aynı sayıdan iki kartın bulunduğu eldir.
Renk aynı cinsten beş adet karttan meydana gelen poker elidir.
Kent ardışık beş adet karttan oluşur. Kartların türleri değişiktir.
Üçlü aynı sayıda üç adet karttan meydana gelen poker elidir.
Döper iki ayrı, aynı sayıdan meydana gelen kartlardan iki adet olan eldir.
Per aynı sayıda karttan onwin giriş iki adet olan poker elidir.
Oyunda çok poker ellerinden hiçbiri oluşmazsa çok kartlara bakılır. Yükse kart elinde aynı kartlar ve sıralı kartlar yoktur. Elinde as, papaz, 10 gibi çok kartlar olan doğrultu kazanır.

Dragon Tiger: Spor oyunları arasında yer alan Dragon Tiger Evolution Gaming doğrultundan tasarlanmıştır. Bir tür bakara oyunu olan oyunda kazanmak amacıyla kasa, birliktelik, oyuncu ana haberlerinden biri seçilir. Oyun başında haberler yapılır ve joker kartları haricinde 8 deste kart dağıtılır. Oyunda çok kartın var bulunduğu doğrultu kazanır. Oyunda en düşük kart as, en çok kart ise papazdır. Bakara oyunlarından değişik olarak oyuncu ve kasa doğrultularına bir adet kart alternatifi takdim edilir. Beraberlik ihtimalinin düşük bulunduğundan ötürü en çok ödeme bu haber türü amacıyla verilir.

Website: https://onwinadresi.net/


Hızlı Menü: