*  Personel Taşımacılığı Servisi
0
Yorum
19
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
318
(Mesajlar)
318
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
21-12-2020, Saat: 21:24
Site Adresi: Mevaturizm.com.tr
Site Konusu: Personel taşıma servisi, öğrenci taşıma servisi

Ulaşımda, personel taşımacılığı konusunda tecrübenin adı Meva Turizm faaliyetlerini sürdürüyor. 15 yılı geçkin tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli ve ekonomik hizmet vermekteyiz. Yıllardır sektörde bulunmanın sağladığı tecrübe ve uzman kadromuz ile müşterilerimize konforlu taşıma hizmeti sunmaktayız. Servis taşımacılığı, öğrenci taşımacılığı, personel taşımacılığı konularında mutlaka tanışmanız gereken tecrübemiz ile trafik sorunu, park sorunu olmadan ulaşımda konfor ve rahatlığın farkına varacaksınız.

Günümüz sorunlarının en önemlilerinden bir tanesi olan ulaşım sorununa Meva Turizm ile elveda diyebilirsiniz. Uzman kadromuz ve teknolojik altyapıya sahip araçlarımız sayesinde anlık trafik kontrolü yaparak gerektiğinde güzergah değişimi yapmak gibi pratik yöntemler ile sıkışık trafikten ve stresten uzak bir ulaşım sunmaktayız.

[Resim: Kucukcekmece-explo-meva.jpg]

Geniş araç filosu ve uzman kadrosu ile personel taşımacılığı konusunda deneyimli şoförlerimiz sizlere güvenilir bir hizmet vermektedir. Araçlarımız her seferinden sonra temizlenip ve dezenfekte edilmektedir. Bünyemizde bulunan okul ve personel servisi araçlarımızın periyodik bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır ve şoförlerin uygunluğunu test eden evrak ve belgeleri bulunmaktadır. 

Personel ve Öğrenci Taşıma Servisi

İstanbul servis taşımacılığı, personel taşımacılığı gibi çok sayıda hizmeti bir arada sunuyoruz. Çalışanların yoğun bir iş temposunun ardından konforlu bir şekilde evlerine ulaşmalarını sağlayan kaliteli ulaşım hizmetlerimiz haricinde vermekte olduğumuz farklı hizmetler de bulunmaktadır.

Düzenleyeceğiniz etkinliklerde misafirlerinizin ve katılımcıların ulaşımlarını sağlayabilmeniz için firmamızdan uygun kapasitede araç kiralamanız mümkündür. Şoförlü veya şoförsüz şekilde dilediğiniz özelliklerde araç temizlenmiş ve bakımları yapılmış bir şekilde hizmetinize sunulacaktır.

Ulaşım hizmeti konusunda oldukça tecrübeli olan ve hizmetleri örnek gösterilen firmamız okul ve personel servisleri, araç kiralama hizmetleri ile yoğun bir şekilde talep görmekte ve her geçen gün hizmet ağını daha da genişletmektedir.

Personel ve öğrenci taşıma servisi için dilediğiniz her zaman mevaturizm.com.tr ile iletişime geçebilirsiniz. Yolcularımızı güvenli, hızlı ve ekonomik bir şekilde taşıyarak müşterilerimizin beklentilerini en güzel ve eksiksiz şekilde karşılamaktayız. Ulaşmanız gereken her yere tam zamanında ve stressiz bir şekilde gidebilmek için bize ulaşmanız yeterlidir.


Hızlı Menü: