*  Projektör Cihazı ve Led Projektör
0
Yorum
22
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
22
(Mesajlar)
22
(Konular)
23-06-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
02-12-2020, Saat: 14:49
Projektör cihazı, bir görüntüyü beyaz ekran veya duvar gibi geniş bir yüzeye yansıtan bir çıktı cihazıdır . Çok sayıda insana video veya görüntü gösterirken monitör veya televizyona alternatif olarak kullanılabilir .

Projektörler genellikle yaklaşık birkaç inç uzunluğunda olmalarına rağmen birçok şekilde ve boyutta gelir. Tavana monte edilebilir veya bağımsız ve taşınabilir olabilirler. Tavana monte projektörler, özellikle uzun bir mesafeyi yansıtanlar  tipik olarak daha büyüktür. Bu tip projektör cihazı genellikle sınıflarda, konferans odalarında, oditoryumlarda ve ibadethanelerde bulunur.

Taşınabilir projektörler, parlak bir yüzeyin (beyaz veya açık renkli duvar gibi) olduğu her yerde kullanılabilir. Çoğu projektörün, daha yeni cihazlar için HDMI bağlantı noktaları ve daha eski cihazlar için VGA bağlantı noktaları gibi birden çok giriş kaynağı vardır . Bazı projektörler Wi-Fi ve Bluetooth'u da destekler .

Ofis ve mekan aydınlatmalarında hatta ev, bahçe ve konumsal anlamda yaşantı gerçekleştirilmekte olan yerlerde Led Projektör kullanılmaktadır. Piyasada çok uygun maliyetlerle led projektörler satılmaktadır. İnternette led projektör cihazı üzerine araştırma yapıyorsanız bu konuda size en iyi hizmeti kimin vereceğini anlamak açısından müşteri yorumları ve hatta referanslara bakmalısınız.

Projektör cihazı ve led projektör satın almak istiyorsanız dtsturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Hızlı Menü: