*  Şansa Dayalı Olan Çarkıfelek Oyunu Dream Catcher Olarak
0
Yorum
71
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
264
(Mesajlar)
264
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
17-02-2021, Saat: 17:16
Çarkıfelek: Şansa dayalı olan çarkıfelek oyunu Dream Catcher olarak da adlandırılır. Canlı oyun sayfasında yer alan oyunu günün her zamanında oynayabilirsiniz. Bilgisayar, tablet, mobil cihazlarla uyumlu şekilde açılmaktadır. Çarkıfelek bir tür haber oyunudur. Bir adet çark üstünde renkli numaralarında yer aldığı oyunlar onwin krupiye ile birlikte takdim edilir. Oyunun hedefi çark dönmeden hangi sayıda duracağı doğrultunda doğru ön görülerde bulunmaktır. Çark üstünde her rakamdan beş adet olması kazanma talihini çoğaltmaktadır. Çarkın ön görü edilen sayıda durması halında oyunculara kazançları ödenir.

Oyunda kazançlar ön görü edilen sayıya göre ödenir. Oynama biçimi rulet oyunları ile benzese de çarkıfelek oyununda kazanma talihi daha çoktur. Çark üstünde yer alan rakamlardan birini doğru ön görü ederek o rakamın katı kadar ödeme alırsınız. 10 adedin haber oynayan oyuncu doğru ön görüde bulunması halında yatırımının 10 katı kadar kazanç elde eder. Tamamen talih dayalı olan çarkıfelek son derece kolay bir oyundur.

Mega Ball: canlı oyun oyunları arasında yer verdiği mega ball talih dayalı ve kolay bir oyundur. Oyun krupiye doğrultundan takdim edilir ve loto esaslıdır. Evolution Gaming doğrultundan tasarlanan oyunda bir adet onwin giriş kart alırsınız. Kart üstündeki rakamlar otomatik olarak belirlenir. Kazanma talihini çoğaltmak amacıyla aniden çok kart satın alabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra 51 adet top bir çark ortamından çekilir. Kartlar üstündeki rakamlara göre kazançlarınız hesaplanır. Oyun sonucunda kazançlarınız meselesiz bir şekilde hesaplarınıza aktarılacaktır.

Website: https://onwinguvenilirmi.com/


Hızlı Menü: