*  Secretbet Sosyal Medyalar Ne?
0
Yorum
30
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
80
(Mesajlar)
80
(Konular)
18-08-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
26-11-2020, Saat: 08:10
Secretbet Sosyal Medyalar Ne?
Bu bet sitesinde de birçok benzerinde olduğu gibi sosyal medya hesapları etkin bir şekilde kullanılıyor. Secretbet bahis sitesinin hem Twitter hem de Instagram mecralarında birer resmi hesabı bulunuyor. Bu hesaplardan oldukça önemli haberler paylaşılıyor. Paylaşım yapılan haberler artasında belki de en önemlisi; yeni giriş linkleri. Bu sayede giriş adresi değişiklikleri sorun olmaktan çıkarılıyor. Sayfanın görüntülenememesi durumunda, twitter ya da Instagram sosyal medya sayfalarına girilerek güncel domainle ilgili gerekli bilgiler alınabiliyor.
Secretbet Twitter Hesabı Var mı?
Oldukça güncel bir şekilde kullanılan Twitter hesabı, takipçilerin siteyle ilgili en önemli bilgileri almasını sağlıyor. Secretbet Twitter hesabı takip edilerek, en başta güncel erişim bilgileri olmak üzere birçok konuda bilgi sahibi olunabilir. Bu bilgilerin en güvenli şekilde alınabileceği kaynakların başında, resmi Twitter hesabı bulunuyor. Bu nedenle hesabın takip edilmesinde yarar bulunuyor. Twitter.com/secretbetonline adresi sitenin resmi hesabı.
Secretbet Instagram Hesabı Ne İşe Yarar?
Tıpkı Twitter adresinde olduğu gibi, Instagram adresinde de oldukça önemli gelişmeler paylaşılıyor. Bu nedenle her iki sosyal medya hesabının da takip edilmesi yararlı olacaktır. Secretbet Instagram hesabında paylaşılan sabit bilgi, stenin yeni domainiyle ilgili oluyor. Böylece güncel giriş adreslerini bulmak her hangi bir dönemde sorun teşkil etmiyor. Düzenlenen tüm bonus ve promosyon kampanyaları da bu hesaplardan takip edilebilir. Aynı şekilde turnuva bilgileri de paylaşılıyor.


Hızlı Menü: