*  Semazen gösterisi düğün
0
Yorum
109
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
3
(Mesajlar)
3
(Konular)
06-05-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
06-05-2020, Saat: 23:08
İlahi Grubu Fiyatları
İlahi grubu fiyatları firmamız tarafından en uygun seçenekler ile sunulmaktadır. Bütçenizi sarsmadan en iyi fiyat seçeneklerinden yararlanmak ve kampanyalı paketler hakkında bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. İslami organizasyon hizmetlerimiz en iyi ilahi sanatçıları, tasavvuf grubu ve semazen ekibiyle yürütülmektedir.
İlahi grubumuz dört kişinin sunumuyla gerçekleştirilen minimum gruplardan başlayarak yedi ve dokuz kişiden oluşan gruplar halinde sahne almaktadır. Organizasyonun konsepti ilahi grubu fiyatlarını ve grup sayısını belirlemektedir. İstanbul ve çevre illere verdiğimiz hizmete bağlı olarak rezervasyon süreci farklılık gösterebilmektedir. Bu nedenle organizasyon tarihinden en az 3-4 gün önce firmamızla iletişime geçmeniz önemlidir. Profesyonel ilahi sanatçılarımızın programının müsaitlik durumuna göre planlama yapılacaktır. Programda sahne alan ilahi sanatçılarımız arasında Abdurrahman Önül, Dursun Ali Erzincanlı, Sedat Uçan, Muzaffer Gürler, Hasan Dursun ve Hüseyin Duru gibi isimler bulunmaktadır.
İstanbul'da İlahi Grubu Kiralama Fiyatları Ne Kadar?
Firmamız İstanbul içinde ve çevre illerde verdiği İslami organizasyon hizmeti ile kaliteden ödün vermeden müşteri bütçesini düşünen fiyatlarla çalışmalar yapmaktadır. Konuklarınızı hoş bir dinleti etrafında toplamak, göz alıcı gösterilerle memnun kalacakları program sunmak için en iyi ilahi sanatçılarıyla ve tasavvuf grubuyla profesyonel bir hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Videolarımızı izleyerek sunduğumuz programın kalitesi hakkında genel görüş edinebilirsiniz. Her aşaması planlanarak yürütülen program ile yüzünüz gülecek ve huzurlu bir ortamda davetlilerinizi ağırlamanın rahatlığını yaşayacaksınız.


Hızlı Menü: