*  Site Analiz Araçları
0
Yorum
69
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
433
(Mesajlar)
432
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
06-11-2020, Saat: 17:55
Site sahipleri hangi anahtar kelimeleri kullanmalı? Arama Motoru Pazarlaması olarak Türkçe ’ye çevrilen Search Engine Marketing, kısaca SEM, arama motorlarında belirli bir ücret karşılığında reklam alımı yaparak, websitelerine trafik artışının sağlandığı pazarlama faaliyeti anlamına gelmektedir. Bu çalışmalar neticesinde, çevrim içi olarak potansiyel müşterilerinizin markanız hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilir, hali hazırda müşterileriniz olan kişilerin ise markanıza olan bağlılığının artmasına katkıda bulunabilirsiniz. 

[Resim: SerpTakip.png]

Site Sahipleri Hangi Anahtar Kelimeleri Kullanmalı?

SEM çalışmalarında en önemli konu doğru anahtar kelimelerin kullanılmasıdır. Webistenize trafiğin artması için anahtar kelime seçimi oldukça önemlidir. İşte siz de anahtar kelime aracımız ile çevrim içi olarak sizin alanınızla alakalı olarak en çok aratılan kelimeleri kolaylıkla keşfedebilir, sizin ve markanız için en uygun olan anahtar kelimeleri listeleyebilir ve bu anahtar kelimeleri takip altına alabilirsiniz. 

Üstelik Serptakip aracılığı ile veritabanımıza erişerek, milyonlarca kelime ile ilgili diğer anahtar kelimeleri ve soru kalıplarına da hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. SEM çalışmalarından bütçe yapmak oldukça önemli bir konudur. Serptakip aracılığı ile SEM çalışması yaparken ilgili kelimenin aranma hacmine, tıklanma başına maliyetini ve rekabet değerlerini da görme şansını yakalayacaksınız. 

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google üzerinden SEM çalışması yapmaya başlamak, markanıza en uygun olan anahtar kelimeleri listelemek, sıra bulucu ile web sitenizin ilgili anahtar kelimelerdeki sıralamasını tespit etmek ve rakip markalarınızın bu anahtar kelimelerdeki durumunu öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Hızlı Menü: