*  Site Başlangıçtan Beri Fazlası
0
Yorum
10
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
121
(Mesajlar)
121
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
28-12-2020, Saat: 14:46
Söylediğimiz gibi bu site başlangıçtan beri fazlası bozukluğu gözlemlemiş ve çözmüştür o yüzden gönül promosyontan hem kendiniz hem de tanıdığınız her kes bu sitede oyun oyunu oynayabilir.
Güvenli ve iyi bir oyun sitesinde parayı çekmenin bahiscin değişik yol ve teknikleri sahip olunan olmalıdır.
Böylece kullanıcı bu tekniklerden birini kendi arzusuna göre seçip para yatırımında bulanabilir.
Spor sitesinde para çekme tekniklerinin tamamı sahip olunan ve site delegesi gereksinime göre seçim yapabilir.
Tabiki oyunlarınız paranızı denetim etmek size kalmış bir şey yatırma linkini tıkladığınızda alçaktaki ekran görüntüsü ile para yatırma alternatifleri yer alır.
Sizin amacıyla Spor para yatırma ve çekme tekniklerini araştırdık ve en güvenilir yolları bu sitede sizin amacıyla bulduk.
Cepbank ile para yatırma prosedürü 5 banka ile gerçekleşmektedir. Akbank, garanti bankası, iş bankası, yapı kredi ve deniz bank bu bankalardır.
Bu bankalardan birinde internet bankacılığı tüketiyorsanız kendi cep telefonunuza para gönderip bu parayı da Spor para yatırma teknikleri ile aktarabiliyorsunuz.
Cep telefonunuza para yüklediğinizde parayı çekebilmeniz amacıyla bankanızdan cep telefonunuza şifre gönderilir. Bu şifre ve miktarı sitemizde ‘de cep bank tekniği olan bölüme girerek para yatırma prosedürünüzü gerçekleştirirsiniz
Sitede ödeme teknikleri
İlk önce Spor’e ecocard ile para yatırmak amacıyla ecocard. Com ‘da kişisel hesap açmalısınız. Hesabi açtıktan sonra kredi kartı ya da banka havalesi ile anında para yatırma prosedürünü gerçekleştirebilirsiniz.
Spor ödeme teknikleri
Ecocard’a para yatırma prosedürü amacıyla para harcamanız gerekmiyor.
Yine masrafsız olarak ecocard hesap numaranızı ve yatıracağınız miktarı sitemize girerek eco’daki paranızı Spor’e aktarabiliyorsunuz.
Bu eco hesabında yalnızca para aktarım etmek amacıyla çok az bir miktarda para harcamanız olacaktır.


Hızlı Menü: