*  Spor Ajans Bilgi Seçenekleri
0
Yorum
20
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
267
(Mesajlar)
267
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
19-11-2020, Saat: 15:37
Online bilgi alternatifleri ya da diğer bütün alanlardan yararlanmanız ve kazanmanız halinde hesaplarınızdaki parayı nakit olarak çekmek isteyeceksiniz. Bu ismim uğruna para çekme tekniklerinden bir adedini tercih etmeniz lüzum edecektir. Para çekme alternatifleri arasında bu bilgi sitesi uğrunda yer alan havale tekniğini tercih edebilirsiniz. Fakat cep bank tekniği de bu bilgi sitesinde yer alsaydı anlaşmalı olunan bankalardan en az bir adetline sahip olmanız lüzum edecekti.
Bilgi sitesinin güvenilirliği yönünden henüz yalnızca havale tekniği ile hizmet vermektedir.
Müşteri Hizmetleri
Para çekme, para yatırma, hesaba ulaşım sağlayamama ya da bonus alternatifleri arasında rastgele bir problem ile karşılaşılırsa derhal canlı yardım aktivitelerinden yararlanabilirsiniz. Bir vakit ileride eklenecek olan Spor cepbank ile para çekme alternatifini kullanım itmamında da canlı yardım size destek verecektir. Bilgi sitesi kullanım kuralları arasında site uğrunda yaşanan rastgele bir problem karşısında canlı destek hizmetini kullanmanız, şayet canlı destek hizmetinden Betluxor yararlanmak istemiyorsanız mail yolu ile destek almanız tavsiye edilecektir. Bilgi siteleri bu sayede daha güvenilir ve adil olacaktır.
Spor Spor
Türkiye’de yer alan yabancı bilgi siteleri adedi gün geçtikçe artmaktadır. 2016 senesinde siteme giriş yapanlar arasında ismini sık sık duyduğumuz Spor spor seksiyonundaki sunumuyla Betluxor giriş da ilgi çekmeyi başarmaktadır. Online bilgi seksiyonunda bollukla spor bilgileri seksiyonunda yoğunlaşan sitelerin aksine Spor her iki kısmı da dengeli tutmuş he bilgi severleri hem de spor severleri kendisine çekmeyi başarmıştır.


Hızlı Menü: