*  Spor Yeni Giriş Adresinden Haberdar Ol
0
Yorum
19
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
121
(Mesajlar)
121
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
25-11-2020, Saat: 10:39
Geri ödeme bonus kampanyalarının esas noktası, oyunlarda kaybedilen tutarların oyunculara muayyen miktarlarda geri ödenmesidir. Spor haber sitesinin poker geri ödeme bonusu, katıldığınız poker oyunlarında en az 100 TL tutarında bir kayıp ile karşı karşıya kaldığınız zaman yardımınıza koşuyor. Bu bonusa müracaatta bulunmak uğruna kayıp adedinin Betixir en az 100 TL tutarında olması lüzumlu göz önünde bulundurulması lüzum ediyor.
Poker geri ödeme bonusunun Spor haber sitesindeki şartları arasında çekilebilecek seviyesin %10 olması yer alıyor. Hem de haberçiler yatırım ve para çekme istekleri sırasında bu bonusa müracaatta bulunabiliyorlar.

Bilindiği üzere spor haberleri düzenleyen yüzlerce internet sitesi bulunmakta. Genellikle futbol maçları üstüne uygulanan haberler olabildiğince büyük ilgi görmekte. Kişilerin haber prosedürlerini kullanarak para kazanması bir bol insanın bu haber cinsini tercih etmesine sebep oluyor. Spor sizlere her gün onlarca oyun uğruna yüksek miktarlarda haberler sunmaktadır.
Sunulan haberlerin yüksek miktarları diğer siteler Betixir giriş ile karşılaştırıldığında bolca tatmin eder seviyelerde yer alabilmektedir. Sitenin erişim adreslerinin BTK doğrultusundan muayyen vakitler ve Aralıklar ile engelleniyor olması üyelerin siteye ulaşmakta zorluk yaşamasına sebep olmaktadır. Sitenin güncel adresi Spor.com olmuştur ve önleme prosedürü tekrarlandıkça Spor erişim adresini güncellemeye devam edecektir.


Hızlı Menü: