*  Strateji Geliştirmeniz Lüzum Eden Zor Oyunlardan Biridir
0
Yorum
13
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
264
(Mesajlar)
264
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
17-02-2021, Saat: 16:57
Poker: Poker talih dayalı ve strateji geliştirmeniz lüzum eden zor oyunlardan biridir. Canlı oyun sayfasının üstünde yer alan poker başlığına tıklayarak oyun tiplerini açabilirsiniz. Oyun tipleri kuralları ve oynanma biçimine göre değişiklik gösterir. Masa alternatifleri arasında değişik limitler bulabilir ve günün her zamanında onwin poker oynayabilirsiniz. Poker oyunu gerçek kumar masalarında ve gerçek kullanıcılarla oynanır. Poker tipleri; oyun holdem, the card poker, Caribbean pokerdir.

Üç kart poker oyunu oyuncu ve krupiye arasında oynanır. Oyun başında bütün haberleri gerçekleştirdikten sonra bütün oyunculara üç adet iskambil kartı dağıtılır ve kasa amacıyla üç kart alınır. Oyuncuların bütünü kendi antenlerine bir haber koyabilir. Katlama ve bulunduğu gibi devam etme hakkı vardır. Oyunun hedefi çok poker ellerini elde etmektir. Oyun sonucunda eller karşılaştırılır ve çok olan doğrultu kazanır. Oyuncu ve kasa birlikte kalırsa haberlerle alakalı prosedür yapılmadan diğer ele geçilir.

Oyun holdem poker de üç kart poker oyunu ile benzerdir. Oyun oyuncu ve kasa arasında oynanır. Oyundaki çok eller poker elleri ile aynıdır. Kart üstünlük astan başlar ve papaz, kız, vale olarak sıralı şekilde devam eder. Oyun başında her oyuncuya 5 adet iskambil kartı dağıtılır. Kasa amacıyla de 5 adet kart alınır. Her oyuncu haberleri görebilir ve yükseltebilir. Oyun sonucunda eli çok olan doğrultu oyunu kazanır.

Caribbean poker çeşidi poker oyunlarına göre daha kolaydır. Oyunun hedefi krupiyeden daha çok bir poker eline sahip olmaktır. Oyun başında haberler gerçekleştirdikten sonra her oyuncuya 5 adet onwin giriş iskambil kartı dağıtılır. Yüksek eller ve poker kuralları bu oyunlarda geçerlidir. Her oyuncunun bir kez kart değiştirme hakkı vardır. Oyun sonucunda eller açılır ve eli çok olan doğrultu kazanır.

Texas Holdem poker sitede en çok tercih edilen poker tiplerinden biridir. Bu oyun gerçek oyuncular arasından oynanır. Masa 2-10 arasında oyuncu olabilir. Oyun başında kart dağıtıcılı belirlenir ve dağıtıcının yanısıraki oyuncu haber yaparak oyunu başlatır. Her oyuncu amacıyla 5 adet kart dağıtılır. Oyunların kart değiştirme hakları vardır. Oyun kart dağıtma ve konuşma turları biçiminde ilerler. Konuşma turlarından oyuncular haberleri görebilir, düşürebilir ya da oyundan çekilebilir. Oyunun hedefi en çok poker eline sahip olmaktır.

Website: https://onwinyenigiris.com/


Hızlı Menü: