*  Talebin Yoğun Olduğu Dar Zamanlar
0
Yorum
28
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
123
(Mesajlar)
123
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
23-11-2020, Saat: 12:18
Spor senelerdir kaliteli hizmet anlayışıyla yüz binlerce şahsa avantajlı ajans oynama fırsatını sunuyor. Türkiye’de illegal bir adres olan Spor yeni adresi konusu ile alakalı olabildiğince profesyonel. Üyelerini mağdur etmeden, engellendiği anda derhal yeni giriş adresine taşınıyor. Kullanıcılarından gelen yorum ve şikayetleri şu olarak özetleyebiliriz.
Kaçak ajans siteleri olması gerekçe her hafta engellenmesi Fashionbet ve adres değiştirmesi üyeleri zorlayabilmektedir. Yeni giriş adresini sitemizden paylaşmaktayız. Sadece talebin yoğun bulunduğu zamanlarda para çekme zamanı normal zamanı biraz aşabiliyor. Fakat üyeler kazancını problemsiz bir olarak, en kısa vakitte çekebilmektedir. Bunların dışında ciddi bir problemle karşılaşılmamaktadır. Spor şikayet, soru, görüş ve öneriler destek@Spor.com e-posta adresine ya da 7/24 canlı destek hattına iletilebilmektedir.

Spor bet sitesini tanımlamaya devam ediyoruz. Kullanıcıların illegal ajans sitelerine karşı önyargısının bulunduğunu bildiğimizden Spor güvenilir mi sorusunu yanıtlamak istedik.
Her halde üyelerin basitçe ulaşabileceği müşteri hizmetlerinin olması artı puandır. Ödemeler ve üyelik prosedürleri hem belgesiz hem de ücretsizdir. Ajans şirketinin politikaları resmi bir olarak Fashionbet giriş internet sitesinde açıklanmıştır. Buna göre, üyelerin banka hesapları, bakiyesi ve şahsi bulguları korunmaktadır. Emniyet açığına rastlanmayan bu sitede VeriSign şifreleme yöntemi ile Comodo SSL sertifikası geçerlidir. En mühimi, Avrupa Birliği doğrultusundan onaylıdır. Costa Rica ve Curacao lisansına sahiptir. SR Services NV isimli şirketin idaresinde olan ajans sitesi, 2010 senesinden beri mükemmel bir olarak hizmet vermektedir.


Hızlı Menü: