*  Test Çöz
0
Yorum
14
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
2
(Mesajlar)
2
(Konular)
13-12-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Fenerbahce
#1
19-12-2020, Saat: 12:24 (Son Düzenleme: 19-12-2020, Saat: 17:32, Düzenleyen: Dogayuruyusu.)
Test Çöz
Öyle bir yarış ki yaşanan 7 yaşından 27 yaşına kadar test çözmek gerekiyor. İngiliz bilim adamı ve istatistik uzmanı Sir Richert Tomes yaptığı araştırmada “Günümüz hız çağı çok hızlı değişiyor, gelişiyor. Aynı test çözmek gibi, hemen diğer soruya geçmek gibi” diyor.
                Gerçektende çok hızlı bir çağda yaşıyoruz. Uzun uzun zaman alacak anlatımlar yerini test çözmeye doğru seçeneği bularak bir sonraki çözüme geçmeyi gerektiriyor. Sitemizi bu çağa uyum amacıyla oluşturduk. Ne kadar erken ne kadar çabuk ne kadar hızlı çözersek test sorularını o kadar hızlı ilerleyip geride bırakacağız yarıştıklarımızı çünkü yarıştayız, biliyoruz bu yarıştaki başarımız test çözümleriyle ilişkili.
                Yıllardır dershaneler bu yöntem ile başarıyı yakaladılar. Okullarımızda ise uzun uzun anlatılan konular ve sorulan soru ve cevaplar ile bu yarışta hep geri kaldık. Biz bilgiliyiz bilgimize inanıyoruz. Amacımız bunları test çözerek hızla başarıya ulaşmaktır. Ve biliyoruz ki ne kadar erken yaşta ne kadar çok test çözersek bunu başarırsak sonraki yıllar ve ileriki öğretim hayatında her girdiğimiz sınavda fark yaratırız.
                Test çöz farkı yaratmak için bu yeteneği erkenden kazandırmak için oluşturuldu. Birinci sınıftan başlayarak her sınıfa özgü test soruları ile bu yeteneği kazandırmak bizim farkımızdır. İlköğretimin 1. Sınıfında başlayan ve 4. sınıf testleri ve 5. sınıf testleri  ile hızlanan test çözme yeteneği tüm hayatımız boyunca başarılı olmanın anahtarıdır. Sitemiz bu başarı anahtarını sunmak herkesten önce soruyu anlayıp doğru seçeneği bulmak için yarışmaya 1-0 galip başlamak içindir.
                Sizi bekliyoruz başlıyoruz hoş geldiniz.


Hızlı Menü: