*  Thinpo.com - Türkiye'nin Bilim, Sanat ve Teknoloji Platformu
0
Yorum
8
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
1
(Mesajlar)
1
(Konular)
10-01-2021
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
  10-01-2021, Saat: 19:33
Etimolojik olarak ingilizce “Think” ve “Post” sözcüklerinden meydana gelen Thinpo markası, 2020 yılında yayın hayatına inovatif bir web sitesi olarak başladı. Vizyonumuz, her zaman dijital çağın devingen serzenişleri içinde nitelikli popüler kültür yayınlarını özgün, editoryal yorumlarla; BilimSanat ve Teknoloji haberiOyun ve film/dizi incelemeleri ve önerileri tarzındaki platformlar arasında ilk tercih edilen marka olmayı hedefledik.


Bu görevle çıktığımız yolda birbirinden ilginç yazarlarımız küresel medyanın kaos ortamında yeni arayışlar içerisindeyken aynı zamanda Thinpo’nun hiperbolik dehlizlerinde fırtınalar estiriyor.
Bilim, sanat, teknoloji, gastronomi, spor ve daha birçok içerik Thinpo’da keşfedilmeyi bekliyor. Güncelliğini kaybetmeyen günlük, haftalık, aylık hatta yıllık haber, inceleme ve öneri içeriklerimizle popüler kültür tabanımızı oluşturuyoruz. Sadece bununla kalmayıp aktivist bir eylem planı ile çarpıcı gerçekleri yapıcı ve bazen iğneleyici eleştirilerle taçlandırıyoruz. Çünkü çevremizde olup bitenlere seyirci kalamıyor yazdıkça yazıyoruz. Hatta yazarken klavyenin tozunu attırıyoruz. Araştırıyor ve inceliyoruz. Asparagas haberden, kem gözlerden sakındığımız gibi kullanıcı dostu, özgün bir platform yaratıyoruz. Asi bir popüler kültür takipçisiyseniz veya bu tarz içeriklerden hoşlanıyorsanız sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Thinpo - Türkiye'nin Bilim, Sanat ve Teknoloji Platformu  Angel
Sosyal Portal: Thinpo

Websites:
Kemal Acar


Hızlı Menü: