*  Tropikal Meyvelerin Tek Adresi
0
Yorum
66
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
80
(Mesajlar)
80
(Konular)
18-08-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
12-11-2020, Saat: 21:11
Tropikal Meyvelerin Tek Adresi
Ülkemizin mevsim şartları gereği bazı sebze ve meyvelerin üretimi oldukça azdır. Özellikle Türkiye tropikal iklimde bulunan bir ülke olmadığından ötürü avakado, mango ve benzeri meyve - sebzeler ülkemizde ciddi manada az yetişmektedir. Tabii bazı dağlık alanlarımızda frambuaz oldukça fazla görülebilir. Yer yer Antalya ve Alanya çevresinde yetiştirildikleri görülse de bunlar sayı olarak ciddi derecede azdır.

Sizin satın alarak tükettiğiniz frambuaz ve benzeri meyveler tamamen tropikal meyvelerdir ve büyük ihtimalle yurtdışından getirilmektedir. Peki yerli ve organik tarım faaliyetleriyle yetiştirildiğini söylesek? Evet, firmamız tarafından Antalya'daki bahçelerimizde ürettiğimiz frambuaz ve benzeri meyveleri sizler için sunuyoruz. Hem de bir telefonla kapınıza kadar getirebiliyoruz.

20 Yıldır Organik Sebze - Meyve Üretiyoruz
Organik ve doğal besine olan ilginizin farkındayız. Bu ilginizi hiçbir zaman boşa çıkarmayacağımıza eminiz. Biliyorsunuz ki doğal besinler sayesinde daha sağlıklı bir hayat sürebilirsiniz. Şimdilerde inorganik besinler kanserden diyabete kadar pek çok farklı sağlık sorununa neden olabiliyor. Örneğin genetiği ile oynanmış lime limon satın alırsanız bu sağlık sorunlarına yakalanabilirsiniz. Sizler satın aldığınız ürünlere dikkat etmezseniz bu hastalıklara yakalanma riskiniz oldukça yüksek. O halde hemen Ortaköy'de bulunan merkezimizle iletişime geçin ve siparişinizi verin.

Her mevsim taptaze ürünleri kapınıza kadar getirelim. Unutulmamalıdır ki lime limon, mangosten ve benzeri ürünler de yine yelpazemizde mevcut. Sağlıklı ve güvenilir besinin adresi olarak tüm ürünlerimizin organik olduğunun garantisini veriyoruz. Ayrıca lime limon fiyatlarının da oldukça makul seviyede bulunduğunu söylemeliyiz. Hemen sipariş vermek için bizi arayabilirsiniz.


Hızlı Menü: