*  Ücretsiz Rusça Ders
0
Yorum
138
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
12
(Mesajlar)
12
(Konular)
29-01-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Bursaspor
#1
26-03-2020, Saat: 07:59
Ücretsiz Rusça Ders

Skyp üzerinden ders almak isteyen arkadaşlar


Yaklaşık 86 videodan oluşan projemiz olan ücretsiz online rusça eğitimi kapsamında tanıtım videosundan sonra, ilk ders videomuzu paylaşmış bulunmaktayız. Bu kapsamda kelime ezberleme ve hafıza taktikleri ve farklı aktiviteler ile de derslerimizi destekleyeceğiz.
40 dakikalık ders süresine göre hızlandırılmış bir eğitimi kapsayan bu projede kısa sürede rusça öğretmek hedeflendiği için, işinize yaramayacağını düşündüğümüz bazı ayrıntıları göstermiyoruz.
Eğer herhangi bir sınava yönelik ve akademik olarak ilerlemek hedef belirlenmişse, ona göre ayrı bir program tavsiyesi ve destek verilecektir. 

Bu projenin amacı rusça eğitim alanlara ve rusça eğitim isteyenlere destek olmaktır.
ONLİNE DERSLER VE ONLİNE ÖZEL DERSLER ÜCRETSİZDİR, ÜCRETSİZ KALACAKTIR. 
Rusça eğimlerimize katılan öğrencilere rusça online olarak özel ders verilecektir. Bu da ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmuş bir hizmettir. Sadece rusça olan online dil kursu olarak düşünebilirsiniz. 

Derslere katılım yapan sürekli öğrencilerimize Nazlı hocamızın da raporları (performansı, ödev sonuçları, belirlenmiş eksik yönleri) doğrultusunda ücretsiz etüt ve telafi verilecektir. 
Ödev geridönüşleri ile isteyen herkes online derslerimize katılım sağlayabilir. Tekrar niteliğinde olacak olan bu online dersler, ödev kontrolü ve genel rusça dersini de içermektedir.
Ödevlerini göndermek isteyen arkadaşlarım bizlere mail olarak ulaşabilirsiniz;
-----------------------------rulessons@outlook.com----------------------------------

Şimdiden başarılar dilerim arkadaşlar.


Hızlı Menü: