*  Üyelik Oluşturmalısınız
0
Yorum
9
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Kidemli Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
142
(Mesajlar)
142
(Konular)
17-11-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Besiktas
#1
28-12-2020, Saat: 12:21
Oyun şirketlerine katılmak amacıyla üyelik oluşturmalısınız. Bunun amacıyla itimat edilir adreslere yönelmeniz önerilmektedir. Spor para çekme alternatiflerinden meseleler yaşatmaz. Oyun oyuncularının belirti edilen para çekme alternatifleri ile anında çekim yapabildikleri gözlemlenmiştir. Adres değiştikten sonra eski betluxor giriş adresinde verdiği para çekme isteklerinizin devam edeceğini unutmamalısınız.
Spor üyelik girişi yaptıktan sonra haberler oynayabilirsiniz. Haber sitesine giriş yapmadan oyun oynamanız olası değildir. Eğer hesaplarınız bulunmuyor ise kayıt olmanız gerekmektedir. İllegal oyun sitelerine üye olmak amacıyla birtakım bulgularınız istenecektir. Bu bulguların gizlendiği ve şifrelendiği gözlemlenmiştir. Güvenilir oyun sitesinin üye olurken sizlerden istendiği bulgular nelerdir?
Kullanıcı adı
Şifre
Doğum tarihi
Ad
Soyadı
Cep telefonu
E-posta
Kent – ülke – adres
Üyelik bulgularınızın hatalı doldurulması durumunda hesaplarınız kapatılacaktır. Spor hesap kapatma prosedürlerinin yapılmasının ardındanda tekrar kayıt olmanıza izin verilmez. Kapatılan hesaplarınıza tekrar giremezsiniz. Bu yüzden kurallara ideal hareket etmeniz önerilirken, aksi takdirde büyük meselelerle karşılaşma olasılığınız vardır.


Hızlı Menü: