*  Uzaktan Eğitim Yazılımı
0
Yorum
7
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Emektar Üye
*
Şuan Aktif
Kullanıcı
275
(Mesajlar)
275
(Konular)
07-02-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Trabzonspor
#1
07-11-2020, Saat: 00:58
Uzaktan eğitim yazılımları aracılığıyla eğitim vermek isteyen kişiler, eğitim almak isteyen kişilere herhangi bir fiziki ortama ihtiyaç duymadan kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Pandemi ile adını sıkça duyduğumuz ve hayatımızda artık aktif olarak kullanılan bu yazılımlara uzeportal.com aracılığıyla ulaşmak mümkündür. Tercihe bağlı olarak kameralı veya kamerasız yazılım seçilebilir.

[Resim: uzeportal-logo.png]

Uzaktan Eğitim Yazılımı Fiyatları Ne Kadar?

Uzaktan eğitim yazılımı nereden alınır? Sorusuna cevap olarak uzaktan eğitim yazılımı satış sitesi olan uzeportal.com cevabını verebiliriz. Online eğitim yazılım denildiğinde akla gelen en iyi sitelerden bir tanesi olan uzeportal.com, sizlere en iyi şekilde cevap verebilecek, ihtiyaçlarınızı doğru bir şekilde karşılayabilecek niteliğe sahiptir. Detaylar için kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Uzaktan eğitim yazılımı fiyatları ne kadar? Sorunuza cevabı da uzeportal.com aracılığıyla bulabilirsiniz.

Uzaktan eğitim yazılımı çok yönlü faydayı bir arada sunmaktadır. Bu yazılımın farklı modülleri de bulunmaktadır. Ödev modülü, sohbet modülü, forum modülü, canlı ders modülü, sınav modülü, ders modülü, anket modülü gibi. Bu modüller canlı ders uygulamasını daha işlevsel bir hale getirerek eğitimcilerin, öğrencilerin mevcut işleyişlerini daha da kolaylaştırmaktadır.


Hızlı Menü: