*  Vodafone Çark ile Bedava SMS, İnternet ve Dakika Paketleri
0
Yorum
6
Okunma
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BU KONUYU DEĞERLENDİR
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Çalışkan Üye
*
Şuan Çevrimdışı
Kullanıcı
37
(Mesajlar)
37
(Konular)
11-06-2020
(Kayıt Tarihi)
0
(Rep Puanı)

Tuttuğunuz Takım: Galatasaray
#1
01-11-2020, Saat: 13:31
@page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 115%; background: transparent } a:link { color: #000080; so-language: zxx; text-decoration: underline }
Dünyanın seçkin ve dev operatörlerinden biri olan Vodafone, birbirinden farklı ve avantajlı hediye paketlerini abonelerine sunmaya devam ediyor. Özellikle de “Yanımda” uygulaması üzerinden mağazalara yönelik indirim çekleri, özel kampanyalar ve GSM kullanım hakları gibi birçok farklı hediyeyi abonelerine sunuyor. Bedava internet, konuşma hakkı ve SMS gibi hediye paketlerini abonelerine Yanımda uygulaması üzerinden sunan Vodafone, Çark özelliğiyle milyonlarca hediye paketi dağıtmakta. Vodafone Çark uygulaması üzerinden haftalık periyotlar halinde kullanıcılar kendilerine tanınan hak üzerinden bedava internet, konuşma hakkı ve SMS gibi özelliklere sahip olabilmekte.


Vodafone Çark ile Bedava SMS, İnternet ve Dakika Paketleri


Yenilenen hediye çarkı artık daha bonkör ve daha farklı hediyeleri bünyesinde barındırıyor. Özellikle de bedava internet hakkına yönelik 20 GB’a kadar internet paketini ücretsiz olarak haftalık haklar halinde abonelerine sunuyor. Diğer operatörlerden daha farklı ve daha bonkör davranış sergileyen Vodafone, Türkiye’de bulunan abonelerine özel birbirinden farklı kampanya ve hediyelerle adını sıklıkla duyurmakta.


Hızlı Menü: